fbpx
Поради

Місячне затемнення 10-11 січня: саме час притягнути удачу на весь 2020 рік. Ось що потрібно зробити

У момент затемнення місячного диска відбудеться потужний викид космічної енергії. Енергетично сильне затемнення відбудеться на хвилі іншої не менш важливої астрономічної події – скупченні планет в Козерозі.

Сукупність цих явищ доленосна, тому дуже важливо спрямувати енергію в правильне русло. Будь-яке невірне рішення може накликати чорну смугу. А якщо знати кілька простих способів, як убезпечити себе і зробити удачу своєю супутницею, то можна з легкістю відкрити для себе нову щасливу главу в долі. Ось три найпотужніших обряди, які допоможуть залучити Фортуну 10-11 січня. Джерело

Обряд: матеріалізація думок, залучення удачі

Дуже важливо зустріти затемнення з правильними думками, щоб сформувати правильний посил у Всесвіт. Саме 10-11 січня ви можете легко здійснити задумане і надовго прогнати невдачі зі свого життя. Для більшої ефективності обряд краще провести два вечори, 10 і 11 січня.

Увечері, після заходу сонця, виходьте на балкон або відкрийте вікно. Прихопіть з собою невелику ємність з водою. Вода допоможе заманити під дах благополуччя і удачу. Піймати поглядом відображення Місяця і нічного неба у воді.

Потім, не відриваючи погляду від відображення Місяця, уявіть, як збуваються ваші мрії, як удача вривається в життя і супроводжує в кожному починанні. Програвши бажаний сценарій в голові, підніміть очі до Місяця і скажіть: «Місяць сили повний! Біди відведи, бажання в життя втіль».

Обряд: заряд удачі, відсікання негативу

У момент затемнення виходите на вулицю, погляньте на небо, зробіть глибокий вдих і подумки скажіть: «Силою затемнення наповнююся, з минулим прощаюся, новому відкриваюся».

Після чого прогуляйтеся по вулиці і дивіться під ноги. Перший камінчик, який вам сподобається, послужить талісманом удачі. Його потрібно підняти і принести додому. А вирушаючи на важливу зустріч, приймаючи рішення або починаючи щось нове, беріть камінчик з собою. Талісман, заряджений енергією затемнення, допоможе в житті і відведе біду від вас.

Читайте також: Повний Місяць 10 січня буде особливим: що можна і що не можна робити

Обряд: на залучення удачі

Обряд можна провести безпосередньо 10 і 11 січня, а також на наступний день після знаменної події. Перед сном налийте скланку води і запаліть свічку. Вдивляючись в полум’я, уявіть, як в ньому згорають всі ваші сумніви, тривоги, невдачі. Потім проговорите: «Місяць, негатив спопели, воду заряди, удачу принеси».

Склянку з водою потрібно залишити на підвіконні під світлом Місяця на всю ніч. А вранці зробити зі склянки кілька ковтків.

You cannot copy content of this page