Місячне затемнення 30 листопада: до чого потрібно приготуватися кожному зі знаків Зодіаку і як змінити життя на краще

Місячне затемнення буде впливати на всі сфери життя, і для того, щоб не упустити доленосних змін, варто прислухатися до порад відомого астролога Анжели Перл. Її рекомендації допоможуть провести 30 листопада успішно і змінити життя на краще.

Затемнення в кінці листопада буде кульмінаційним, і пройде воно у Близнюках. Ця подія буде діяти на людство протягом трьох наступних місяців, і астрологи рекомендують прислухатися до порад астролога, щоб виключити неприємності і мінімізувати ризики. Сфери фінансів і відносин будуть в зоні ризику, і Знакам Зодіаку потрібно бути уважними, щоб не накликати на себе зайвих проблем.

Овен

Овнів чекають зрушення в діловому середовищі: вони можуть втілити в життя бізнес-ідеї, піти вчитися або почати роботу над проектом в невеликій групі. Затемнення в 3-му домі вплине і на спілкування, і з 30 листопада побоюватися варто конфліктів, які можуть перерости у великі сварки. Астролог радить бути уважними на дорозі, щоб виключити неприємності.

Телець

Затемнення пройде в 2-му будинку, що відноситься до фінансової сфери, і Тельці повинні бути готові до несподіваних ситуацій. Не виключено, що Тельців відвідають нові ідеї для заробітку, проте в цей період не можна ризикувати і йти на авантюри. Інформацію потрібно буде перевіряти, а перед покупками або продажами уважно знайомитися з усією документацією.

Близнюки

Затемнення в 1-му будинку віщує ситуацію, коли Близнюки будуть на роздоріжжі: їм належить вибір подальшого шляху. З 30 листопада головною для них буде сфера відносин, і астролог рекомендує не рубати з плеча, але і не зволікати. Усвідомлені рішення в кінцевому підсумку приведуть до благополуччя, якщо вони будуть прийняті самостійно і виважено.

Рак

Затемнення в 12-му будинку обіцяє завершення циклу і звільнення від чогось заради того, щоб в життя прийшло щось нове. В кінці листопада можливі далекі подорожі або, навпаки, ізоляція, якщо Раки вирішать попрацювати на самоті. У це затемнення можуть трапитися втрати, проте зміни на краще не забаряться, якщо розглядати подібні ситуації як звільнення і відмовитися від негативу.

Лев

Місячне затемнення в 11-му будинку гороскопа буде впливати на відносини. Леви зможуть укласти шлюб або розлучитися. Подія буде впливати і на потомство: це може бути народження дітей або виховання дитини партнера. Також затемнення висвітить правду, і Леви зможуть відмовитися від усього, що заважає розвитку, поставивши крапку в одній справі і почавши іншу.

Діва

Затемнення в 10-му будинку гороскопа висвічує кар’єру і статус. Дівам доведеться отримувати новини, причому не всі з них можуть бути приємними. Проте затемнення – це кульмінація, коли можна міняти сферу діяльності, займати нові посади, досягати значних успіхів і отримувати довгоочікувані нагороди.

Терези

Затемнення в 9-му домі гороскопа буде впливати на навчання. Терези зможуть закінчити або почати навчання, а також використовувати раніше отримані навички для втілення в життя найсміливіших ідей. Новини будуть і в сфері юридичних справ, і Терези повинні бути готові до активної роботи в ім’я свого благополуччя.

Скорпіон

Затемнення пройде в 8-му будинку гороскопа, який відповідає за фінанси. Астролог радить відмовитися від будь-яких ризиків, щоб не втратити накопичення і не привернути в життя фінансові проблеми. Місяць висвітить важливі моменти, і Скорпіони зможуть оцінити своє становище, а також знайти способи залучити в життя матеріальне благополуччя.

Стрілець

Місячне затемнення в 7-му будинку партнерських відносин і шлюбу створить ситуацію, в якій Стрільці дозріють для серйозних рішень. Це може бути одруження, розлучення, поява потомства чи інші доленосні зміни. З 30 листопада Стрільці повинні бути готові до нових знайомств, які зіграють важливу роль в їхньому житті.

Козеріг

Затемнення пройде в 6-му будинку роботи. Козероги отримають важливі новини, а також зможуть почати нові грандіозні проекти. Не виключені і тимчасові труднощі, пройшовши які, Козероги зможуть отримати цінний досвід. Також затемнення буде впливати на спілкування, і Козерогам належить стримувати емоції, щоб не допускати сварок і конфліктів.

Водолій

У Водоліїв затемнення пройде в 5-му будинку гороскопа, який відповідає за закоханість. В кінці листопада вони проведуть цікаві знайомства, зустрічі і флірт. Водолії повинні бути обережні, щоб не потрапити у пастку і не погнатися за ілюзіями, руйнуючи сім’ї та міцні відносини. Розкриє затемнення і нові таланти, завдяки яким Водолії можуть заробити.

Риби

У Риб затемнення пройде в 4-му домі гороскопа, пов’язаному з місцем проживання. Це може бути операція з продажу або покупки нерухомості, переїзди, ремонти і будівництво. З кінця листопада почнуться зміни, і Рибам не варто опиратися тому, що відбувається в житті, щоб керувати долею, а не плисти за течією.