Місячне затемнення 5 липня: що можна робити і що не можна. Чим особливий цей день

Особливість майбутнього затемнення полягає в тому, що воно торкнеться в основному робочої і фінансової сфер. Воно пройде під егідою Козерога. Цей Знак пов’язаний з концентрацією і зібраністю, відповідальністю і авторитетом. Також варто відзначити, що дане місячне затемнення буде напівтіньовим, а це значить, що деякі небезпеки торкнуться нас не повністю, але все одно вимагатимуть уваги.

Що можна робити в це затемнення

5 липня можна приділяти більше часу оточуючим людям. Дуже важливо допомагати близьким, друзям і колегам. Не варто в цей день думати лише про себе. Можна і навіть потрібно подарувати оточуючим дещицю своєї уваги і любові, щоб ця любов незабаром повернулася назад чимось хорошим.

Дуже корисно втілювати в реальність свої нові прагнення і думки. Не потрібно нікому розповідати про них. Астрологи радять без зайвого шуму самостійно йти до своїх цілей. Це найкраща справа, якою можна зайнятися 5 числа, особливо з ранку.

Також потрібно ділитися своїм хорошим настроєм з оточуючими. Це дозволить заробити досить помітний авторитет і повагу людей. Якщо є натхнення для занять чимось, краще, щоб оточуючі відчували те ж саме. Дуже важливим це буде для тих, хто працює в оточенні великої кількості колег, адже спільна справа вимагає позитивного настрою кожного з ланок ланцюга.

Що не можна робити в затемнення 5 липня

На напівтіньовому затемненні в Козерозі дуже небезпечно робити вчинки, які можуть змусити навколишніх втратити до вас повагу. Астрологи радять не брехати і не прикидатися. Бажано говорити тільки правду і бути щирими з усіма без винятку. Дуже небезпечно заробляти собі в такі дні погану славу, оскільки вона може залишитися з вами на дуже довгий час.

Не можна братися за кілька справ одночасно і відволікатися від тих завдань, які є актуальними на даний момент. Наприклад, якщо ви вирішите зробити прибирання, краще не братися ні за що інше, поки не закінчите наводити порядок. Якщо захочеться пройтися по магазинах і зробити важливі покупки, краще не кидати це на півдорозі.

Астрологи рекомендують позбуватися в цей день від жадібності. Дуже важко буде жити представникам ревнивих Знаків Зодіаку. Також не варто досягати свого нахабством, хитрістю і обманом. У всього цього будуть дуже негативні наслідки в доступному для огляду майбутньому.

Також не можна порушувати обіцянки. Це одна з найважливіших заборон на цей день. Тут ми повертаємося до теми поваги і авторитету. Якщо не виконати обіцянку або хоча б не спробувати зробити це, можуть з’явитися проблеми в спілкуванні.

Не варто в такі дні відкрито висловлювати невдоволення близькими людьми на публіці. Це може відштовхнути людину назавжди, спровокувати бурю негативних емоцій. Якщо хочеться висловити щось, зробити зауваження, то краще дочекатися понеділка. Всі негативні слова будуть дуже ранити. Образливим людям краще говорити тільки щось приємне і надихаюче. В іншому випадку не допоможуть ніякі вибачення.

Романтика і любов не будуть під забороною, але в плані нових знайомств варто бути гранично обережними. Нові люди можуть нести в собі дуже багато негативу, яким з превеликим задоволенням поділяться з вами. Краще не впускати в своє життя нікого нового. Виняток можуть становити лише інтернет-знайомства.