Місячне затемнення у січні – особливо небезпечний день. Ось як потрібно його прожити

Це буде напівтіньове затемнення: тінь Землі ляже на Місяць не повністю. Відбудеться воно 10 січня в Знаку Рака. Це означає, що в основному негаразди цього дня торкнуться сфери любові, сім’ї, взаємин і вдома.

Астрологи відносять це затемнення до одних з найнебезпечніших, оскільки цього звання удостоюються всі перші і останні затемнення в році. Не забувайте також і про таке астрологічне явище, як коридори затемнень, адже їх вплив поширюється не тільки на цей день, а й на кілька наступних. Небезпека може підстерігати вас аж до 15 числа. Джерело

Основні застереження та поради астрологів

10 січня – досить небезпечний день. Для багатьох з нас дана п’ятниця буде робочою, що можна розцінювати як велику удачу, адже в подібні дні люди більше сфокусовані на справах, далеких від сім’ї і дому. Можливо, варто затриматися трохи на роботі, щоб була менша ймовірність домашніх конфліктів. Комусь, навпаки, варто відсунути робочі справи в сторону, щоб зробити що-небудь приємне для другої половинки, дітей або батьків.

Читайте також: Тиждень обіцяє бути вдалим, а комусь пощастить ще й в коханні: гороскоп з 6 по 12 січня

Найголовніше – не змінювати плани в останній момент. Це день, коли потрібно виконувати розпорядження, тому будь-які ризики розцінюються в затемнення як абсолютна надмірність. Дорогою на роботу, на самому робочому місці і дорогою додому не варто наживати собі ворогів. Потрібно бути обережніше на дорогах і в громадських місцях.

10 січня астрологи рекомендують залишати при собі всі претензії, злість, образи. Ні в якому разі не можна виливати це на близьких. Це можете спровокувати сильний конфлікт, наслідки якого виявляться непоправними. Також не бажано займатися домашніми справами, робити перестановку меблів або ремонт.