Тиждень обіцяє бути вдалим, а комусь пощастить ще й в коханні: гороскоп з 6 по 12 січня

Ці сім днів положення зірок буде досить сприятливим. Найголовніше, що їх енергетика стабільна і творча. Це означає, що тепер ідеально підходить для постановки нових цілей і їх якнайшвидшого досягнення.

Овен

У Овнів настає ідеальний час для любовних пригод. Одиноким представникам даного Знака вдасться привернути увагу протилежної статі, але перед початком серйозних романтичних відносин краще скористатися ворожінням на любовну сумісність Джерело.

Всім, хто вже закоханий або перебуває у відносинах, бажано присвятити себе родині, близьким людям. Робота і бізнес на цьому тижні повинні відійти на другий план, але закидати повністю цю сферу не можна. Можливі фінансові негаразди і незаплановані витрати.

Телець

Зірки зараз знаходяться далеко не в кращому своєму положенні. Цей тиждень може принести Тельцям багато проблем в різних сферах, починаючи від любові і закінчуючи звичними справами.

Ближче до вихідних необхідно задіяти всі свої внутрішні ресурси, щоб провести суботу та неділю в спокої. Для цього потрібно вирішувати всі найгостріші проблеми на роботі і в любові, подбати про те, щоб вдома все було прибрано і нічого не відволікало від відпочинку та приємного спілкування з близькими.

Близнюки

Близнюкам варто сфокусуватися на заробітках, роботі та бізнесі, а також на необхідних покупках. Існують Знаки Зодіаку, яким легко дістаються гроші. Близнюкам ж для того, щоб розбагатіти, часом необхідно трохи більше, ніж просто талант. На цьому тижні астрологи рекомендують бути трохи більше працьовитими.

Також не варто пасувати перед труднощами і здавати назад, побачивши перешкоди. Зірки хочуть, щоб люди цього Знака навчилися рухатися вперед і тільки вперед. У важких ситуаціях їм допоможе інтуїція і передбачливість.

Рак

Це буде досить продуктивний тиждень для Раків. Їм вдасться досягти успіху в любовній сфері і досягти великих висот у фінансових справах, в роботі і бізнесі. Також астрологи радять довіряти своїй інтуїції.

Представникам цього Знака варто прагнути до більшого. Необхідно переводити відносини на новий рівень, братися за нові справи на роботі. Амбітні Раки зможуть знайти необхідну впевненість і ентузіазм, без яких досягти своїх цілей буде трохи складніше.

Лев

Це дуже сприятливий період для Левів, яким варто братися за справи в поодинці. Навколишні люди можуть принести їм тільки зайві проблеми. Найбільше астрологи рекомендують побоюватися енергетичних вампірів. Необхідно навчитися розпізнавати і захищатися від них.

Експерти радять користуватися особистим досвідом і інтуїцією. Чужі поради тільки заплутають думки, тому на них краще уваги не звертати. У спілкуванні з людьми Левам допоможе співпереживання і прагнення до надання посильної допомоги. Особисті проблеми повинні залишатися в пріоритеті.

Діва

Дівам варто зайнятися на цьому тижні домашніми справами, сім’єю. Обереги для будинку допоможуть стабілізувати енергетику і залучити більше удачі в сім’ю, уникнути конфліктів і сварок. Астрологи радять більше уваги приділяти любові, причому не тільки тим, хто вже в стосунках, але і тим, хто тільки перебуває на стадії пошуків.

В цілому тиждень дуже сприятливий для спокійної і розміреної роботи, творчої діяльності. Краще не приймати необдуманих рішень і не виїжджати далеко за місто. Це той самий період, коли не варто щось кардинально міняти в своєму житті.

Терези

Представникам цього Знака астрологи рекомендують нікому нічого не розповідати про свої плани, тому що так можна накликати біду і нові проблеми. Також експерти радять не братися за дуже складні справи. На цьому тижні потрібно більше розслаблятися.

Планети володіють ідеальною енергетикою для спілкування, романтики і любові. Роботу і домашні справи можна відсунути на час, щоб як слід розслабитися і розважитися. Звичайно, про обов’язки краще не забувати, тому що збирати справи в середині січня теж не рекомендується. Це сильно підірве настрій.

Скорпіон

Недарма астрологи зараховують Скорпіонів до одних з найбільш хитрих Знаків Зодіаку, адже ці люди можуть вийти сухими з води практично в будь-якій складній ситуації. На цьому тижні представникам даного Знака доведеться скористатися цим талантом, тому що можлива поява великих труднощів у всіх сферах життя.

Також корисно буде спиратися на інтуїцію. Бажано не просити оточуючих про допомогу, а займатися всім самостійно. Зірки і планети зроблять Скорпіонів більш витривалими і сильними, тому потрібно боротися, не відступаючи при наявності труднощів на шляху.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні зірки і планети піднесуть деякі проблеми, впоратися з якими допоможуть слова-паролі, а також частка впевненості. Зірки захочуть збити представників цього Знака зі шляху, який вони прокладали собі тижнями і місяцями. Все, що від них вимагається, – це продовжувати слідувати за мрією.

В кінці тижня варто розслабитися і зайнятися особистими справами. З п’ятниці по неділю бажано більше спілкуватися з людьми, розважатися, отримувати нові емоції. Можна відвідувати людні місця, братися за улюблені захоплення, проводити час з сім’єю і друзями.

Козеріг

Козерогів в період з 6 по 12 січня можуть очікувати великі неприємності у фінансовій сфері життя. Астрологи зазначають, що можливі непередбачені витрати, які краще не відкладати на потім.

Деякі негаразди очікуються і в любовній сфері. Є ймовірність, що друга половинка стане трохи більш ревнивою і вимогливою, але не варто ставитися до цього негативно. Уже до вихідних все виправиться на краще. Не потрібно критикувати кохану людину і вступати з ним в перепалки. Тоді все залишиться на своїх місцях.

Читайте також: Імена безшлюбності: 5 жіночих імен, які прирікають своїх власниць на самотність

Водолій

Водоліям астрологи вже на початку тижня радять зробити позитивною енергетику будинку. Для цього варто подбати про позбавлення від сміття, наведення порядку. Також експерти рекомендують не затягувати з оплатою комунальних послуг, щоб уникнути неприємностей у майбутньому.

До проблем близьких людей необхідно підійти з деякою часткою співпереживання. Потрібно показати другій половинці, рідним і дітям свою любов, емоційну залученість в їх проблеми. Зірки хочуть, щоб Водолії не проводили ці сім днів в гордій самоті.

Риби

Риб в період з 6 по 12 січня може наздогнати лінь, апатія, схильність до прокрастинації. У ці сім днів може статися ціла маса цікавих і важливих подій, так що не варто робити необачно.

Рибам вдасться побороти в собі боягузтво, яке часто є для цих людей якорем, тяжким вантажем, який гальмує розвиток, що призводить до регресу. На цьому тижні можна починати дуже важливі і самі амбітні проекти в будинку і на роботі. Астрологи радять не давати близьким людям порожніх обіцянок.