fbpx

Місячний день 12 лютого: чим він особливий і які сюрпризи готує

Робочий тиждень в самому розпалі, тож настав час включатися в роботу, нехай навіть Місяць сьогодні цьому зовсім не сприяє.

Фаза Місяця: починається 19 місячний день, який пройде в Знаку Терезів. Місяць в початковій фазі добре поєднується зі стихією Повітря, і в цілому день складно назвати сприятливим.

Магнітні бурі 12 лютого: на Сонці спалахів помічено не було. Магнітних бур не очікується.

Що принесе удачу сьогодні:

  • робота і обов’язки;
  • відповідальність;
  • самостійність;
  • допомога близьким;
  • спілкування з приємними людьми.

Що відлякає успіх в цей день:

  • нетерпимість;
  • обман;
  • поспішне прийняття рішень.

Домашні справи за місячним календарем

Домашніми справами в такі дні зазвичай займатися немає ніякого бажання. Стихія Повітря змушує нас пильніше спостерігати за проблемами поза домом. Постарайтеся сфокусуватися на роботі і чимось більш важливому, ніж протирання пилу. З іншого боку, якщо в цьому полягають ваші обов’язки, то краще виконувати їх з особливим ентузіазмом.

Що надіти сьогодні

Терези завжди асоціюються з легкістю і геніальною простотою. Саме тому в цей день ви зможете відчути комфорт в легкому і приємному до тіла одязі. Можна надіти улюблене або навіть парадне вбрання. Бажано уникати масивного взуття. Чорний і сірий одяг краще не вдягати. Астрологи радять в такі дні вибрати що-небудь блакитне, синє, бірюзове, рожеве, оранжеве або біле.

З каменів-талісманів варто вибрати турмалін, який захистить вашу нервову систему від стресу. Якщо доведеться багато займатися інтелектуальною або творчою роботою, то вам допоможе авантюрин. Доповнити дані камені можна прикрасами з платини або срібла. Перші поліпшать вашу витривалість, а другі допоможуть відбити нападки токсичних людей.

Фінанси і робота в 19 місячний день

Місяць у Терезах може зробити людей божевільними і легковажними. Через це астрологи радять не робити 12 числа дорогих покупок. Краще сфокусуватися на простій і нехитрій роботі. Також експерти радять не давати нікому порожніх обіцянок, не оформляти кредитів і не брати гроші в борг.

Якщо на роботі з самого ранку все буде валитися з рук, а справи не захочуть просуватися, скористайтеся поголосками на удачу. У важкі хвилини постарайтеся користуватися допомогою оточуючих – колег, партнерів по бізнесу. Це не найкращий день для командної роботи, але разом з іншими вам буде легше долати перешкоди на своєму шляху.

Любов і відносини 12 лютого

В цей день у вас можуть розбурхатися ревнощі. Бажано стриматися і залишити подібні думки при собі. Це дозволить уникнути сварок і непорозумінь з другою половинкою. У тих людей, які зможуть подарувати один одному свободу і легкість, на горизонті можуть виникнути приємні зміни у стосунках. Без зусиль можна домовитися про спільну поїздку, поділ нових обов’язків і так далі.

Читайте також: 15 лютого – Стрітення Господнє: 5 важливих справ, які має зробити в цей день кожна жінка, щоб бути щасливою увесь рік

У спілкуванні з усіма, хто для вас важливий, бажано уникати фальші і нетерпимості. Негативні емоції і відсутність гнучкості стануть каменем спотикання в спробах знайти гармонію. Більш того, сьогодні Місяць у Терезах підвищить нашу чутливість і сприйнятливість до всього того, що відбувається. Будьте поруч з тими, хто вам дорогий, і намагайтеся допомагати близьким по можливості.

Настрій і здоров’я за місячним календарем

У цей день будь-які негативні події можуть сприйматися дуже гостро. Постарайтеся проявляти більше чуйності до близьких і не забувати, що проблеми стають реальністю лише тоді, коли ми самі дозволяємо їм це робити. Залишайтеся оптимістичними і об’єктивними, що б не трапилося. Це допоможе вам подолати перешкоди і зберегти удачу.

фото з вільних джерел

You cannot copy content of this page