Місячний календар на липень для кожного зі знаків Зодіаку: дізнайтеся найбільш сприятливі і найгірші дні липня

Найнебезпечнішим днем для всіх людей стане місячне затемнення 5 липня. У цей день варто остерігатися ризиків.

Овен

Липень стане ідеальним часом для роботи, творчого розвитку та навчання. У найнебезпечніші дні – 1, 19 і 20 липня – бажано зберігати до всього раціональний підхід, що не заглиблюватися в емоції. Особливо це стосується любовної сфери життя. Слід максимально спокійно вирішувати сімейні негаразди.

Телець

Починається час, коли Тельцям варто проявляти максимальну холоднокровність в любові і роботі, а також у будь-яких справах і нових починаннях. Особливо актуальним це буде на спадний Місяці у Водних Знаках Зодіаку і на зростаючий у Вогненних: 2, 3, 9, 10, 19, 21, 22, 29, 30 і 31 липня. В інші дні краще не стримувати емоції.

Близнюки

У Близнюків в липні буде багато нових можливостей і удачі. Місяць у Близнюках 16, 17, 18 і в Терезах 25 і 26 липня стане найкращим часом для нових знайомств, нових починань, просування важливих ідей на роботі і в бізнесі, творчого розвитку.

Рак

Найнебезпечніші дні місяця для Раків – 4, 5, 6, 23 і 24 липня. Найбільший успіх у фінансовій сфері Раків чекає 12 і 13 липня – в дні перебування Місяця в їх Знаку. В любовній сфері їм пощастить найбільше 19 липня – на спадний Місяць в Знаку Рака. 1, 27 і 28 число – дні особливої удачі.

Лев

Левам в липні варто зайнятися врегулюванням проблем і суперечок. Це можуть бути розбіжності юридичного характеру або прості непорозуміння на роботі і в сім’ї. Найкраще робити це в день спокійного спадного Місяця в Козерозі 6 липня або 19 числа на спадний Місяць в Раку.

Діва

Для Дів починається час, коли можна і потрібно розвиватися інтелектуально. Ідеальні дні для цього – 7 і 8 липня, а також останні три дні місяця. Поки Місяць буде у Водолії і Стрільці, можна запам’ятати більше інформації. Організаційні питання краще вирішувати 14 і 15 числа на Місяць в Тельці.

Терези

У липні Терезам можна дозволяти людям керувати собою. Дуже актуально це буде на Місяці в Леві 21 і 22 липня, так як в такі дні люди багатьох інших Знаків хочуть збільшувати свій вплив тиском. Якщо Терези будуть слідувати дванадцяти законам Всесвіту, це не дозволить людям управляти ними.

Скорпіон

У Скорпіонів починається час, коли їх потужна інтуїція вийде на перший план і стане ще більш важливою і необхідною. Особливо корисною вона буде в небезпечні дні – під час затемнення 5 липня або в періоди перебування Місяця в земних Знаках: 4, 6, 14, 15, 23 і 24 липня. У ці дні краще слухати своє серце частіше.

Стрілець

Представникам цього Знака астрологи радять не поступатися своїми принципами, особливо в дні енергетичного дисонансу – 1, 11, 12 і 13 липня. В цілому в липні важливо зберігати дисципліну і слідувати планам, не перевіряючи на міцність долю.

Козеріг

Липень зберігає для Козерогів багато приємних сюрпризів, особливо на спадний Місяць в Тельці і Діві – 14, 15, 21 і 22 липня. Це будуть найсприятливіші дні для Козерогів. Навіть якщо на горизонті виникнуть нові проблеми, вони вирішаться дуже швидко. В останні три дні липня можна очікувати спалахів внутрішніх протиріч.

Водолій

Дуже сприятливими днями для нових знайомств і романтики стануть 2 і 3 липня, поки зростаючий Місяць буде в Стрільці, а також 9 і 10 число – поки він буде спадати в Рибах. 21 і 22 липня – найкращі дні для роботи. Місяць у Леві допоможе завоювати авторитет і розташування колег і начальства. В цілому місяць буде спокійним і розміреним.

Риби

У Риб в липні очікується багато дрібних неприємностей, апогеєм яких може стати перебування Місяця в Терезах 25 і 26 числа. Краще не братися за домашні і фінансові справи в ці дні. В цілому в липні Місяць принесе чимало проблем найспритнішим Рибам. Зібраним і обережним він допоможе стати успішніше.