fbpx

Місячний календар стрижок на квітень

У першій половині квітня Місяць перебуває у фазі зростання. У цей час будь-яка стрижка зможе оновити процеси відновлення волосся. Крім того, воно буде рости швидше. Якщо ж метою є збільшити густоту волосся — стригтися треба в середині або наприкінці місяця.

5, 12 і 21 квітня краще не експериментувати із зачіскою, оскільки це найменш сприятливі дати для стрижки.  Джерело.

1 квітня
Місячний календар на 1 квітня каже, що ця дата підійде для експериментів із образом. Не бійтеся змінювати свій імідж. Сміливо виконуйте давні бажання: підстрижіться “під хлопчика” або навпаки наростіть довжину. Не переживайте на рахунок здоров’я свого волосся — всі експерименти в цей день не зашкодять йому.

2 квітня
В цей день буде так звана фаза “Місяця, що йде на спад”, а саме нічне світило потрапить у знак Риб, що може негативно позначитися на стані шкiри гoлови. 2 квітня слід уникати впливу хімічних речовин на волосся — це загpoжує випаданням і опiками. Стригтися також не треба, оскільки результат не буде довгостроковим і також може нашкодити волоссю.

3 квітня
3 квітня Місяць все ще перебуватиме у знаку Риб, тому експериментувати з волоссям не можна.

4 квітня
4 квітня Місяць перейде у знак Овна. Загалом цей день не вплине на волосся негативно, але стрижку слід відкласти на інший, більш сприятливий час. 4 квітня краще подбати про коріння волосся і шкірy голови. Також можна сміливо фарбувати волосся або робити завивку.

5 квітня
Один з найбільш негативних днів для будь-яких дій з волоссям. Місяць все ще перебуватиме в Овні, але при цьому його вплив на волосся може бути досить негативним. Краще в цей день заплести косу або зібрати хвіст і, якщо можна, взагалі не чіпати його.

6 квітня
6 лютого місяць переходить у фазу “Місяця, що зростає”. Стрижка в цей день позитивно позначиться на здоров’ї. Слід звернути увагу на те, що після стрижки волосся ростиме дуже швидко і зачіска скоро втратить свою форму.

7 квітня
Місяць посприяє тому, що нова зачіска подарує вашому волоссю ідеальний вигляд. Воно стане густим, блискучим і здоровим, тому сміливо наважуйтесь на експерименти зі своєю зовнішністю. Також можна зайнятися бровами і віями, зробити манікюр.

8 квітня
8 квітня не варто стригти волосся. У цей день рішення змінити зачіску може спричинити матеріальні труднощі. Для того, щоб набратися енергії і сил, в цей день слід укласти волосся якомога простіше.

9 квітня
Місяць перейде у знак Близнюків і цей день стане дуже сприятливим для стрижки. Необхідно врахувати той факт, що волосся буде рости дуже швидко і може стати неслухняними.

10 квітня
У цей день будь-яка стрижка піде на користь. Так, саме 10 квітня, змінивши зачіску, можна буде притягти до себе позитивну фінансову енергію. Оскільки Місяць перебуватиме у фазі “зростання”, волосся відростатиме досить швидко.

11 квітня
Місяць перейде у знак Рака. З одного боку, стрижка позитивно позначиться на інтуїції, а з іншого — волосся стане менш слухняними, укладка протримається лише кілька годин.

12 квітня
Місяць у сузір’ї Рака приверне масу негативної енергії. Він перейде у фазу “Перша чверть” і сильно вплине на бажання змінити зачіску. У цей день волосся краще не чіпати.

13 квітня
Місяць переходить в сузір’я Лева і робить 13 квітня хорошим днем для будь-яких процедур, від стрижки до складних фарбувань. Постригти волосся в цей день означає захистити себе від хвороб.

14 квітня
У цей день будь-які дії з волоссям підуть на користь. Після стрижки воно стане більш густим і блискучим, а зачіска буде легко укладатися. Вдалим буде фарбування. 14 квітня можна сміливо експериментувати із зачіскою.

15 квітня
У цей день не рекомендується стригти волосся, оскільки це може негативно вплинути на стан здоров’я.

16 квітня
Дуже позитивний день для стрижки. Форма, як і колір при фарбуванні, 16 лютого буде триматися довго.

17 квітня
Підняти матеріальне становище можна, якщо постригтися в цю місячну добу. Свіжа зачіска послужить орієнтиром для енергії достатку. Крім того, волосся буде рости з новою силою.

18 квітня
Стрижка 18 квітня може справити позитивний вплив на грошову енергію навколо вас. Але, на жаль, волосся, пострижене в цей день, погано триматиме форму і важко укладатиметься.

19 квітня
Постарайтеся не стригтися в цей день. 19 квітня обстрижене волосся, навіть кінчики або чубчик, надовго позбавить бадьорості і гарного настрою.

20 квітня
Є висока ймовірність, що стрижка призведе до конфліктів, особливо з коханою людиною. Уникайте кардинальних змін у зовнішності, а якщо можна — відкладіть і незначні.

21 квітня
Один із найскладніших і негативних днів квітня. Постарайтеся не тільки не стригтися, але й уникати будь-яких активних дій. Єдине, що не зашкодить — це процедури догляду за волоссям і шкірою.

22 квітня
Стрижка, зроблена 22 квітня, швидко відросте, колір вимиється, ефект від лікування пройде непомітно. Абсолютно неефективний день для будь-яких маніпуляцій.

23 квітня
Стрижка 23 квітня подарує впевненість у собі і позитивно позначиться на стані організму. Рекомендується профілактична стрижка людям, що стpaждають на легеневі захворювання.

24 квітня
Щоб зміцнити волосся, зробити його живим, еластичним та ідеально гладеньким, обов’язково підстрижіться в цей день. Вдало складеться і будь-який експеримент із кольором, навіть у домашніх умовах.

25 квітня
Оновлена зачіска підніме ваш бойовий настрій. Якщо попереду важлива подія — стрижіться 25 квітня.

26 квітня
Чудовий час для повноцінного догляду за волоссям, стрижки і фарбування.

27 квітня
Нейтральний день. Стрижка не вплине на стан волосся. З’являться сили і бажання зайнятися відкладеними справами.

Читайте також: 6 випадків, коли навіть ангели-охоронці не зможуть вам допомогти

28 квітня
У цей день можна робити незвичайні та креативні стрижки. Фарбування пройде добре, але сам результат незабаром розчарує. Якщо є можливість, фарбуйте волосся в інший день.

29 квітня
Поганий день для процедур догляду, краще навіть не мити волосся до ранку наступного дня. Стрижка обернеться великою кількістю енергії та бадьорості.

30 квітня
Невдалий час для зміни зачіски. Стрижка посилить стрес, і це постійне роздратування стане причиною багатьох сварок.

You cannot copy content of this page