Місячний календар стрижок: сприятливі і несприятливі дні у липні

У наших предків стрижка волосся вважалася мaгiчним ритyaлом, який допомагає позбавитися від всього поганого і примножити життєву енергію. Тому, щоб стрижка довгий час не тільки радувала вас своїм зовнішнім виглядом, але і пішла на користь вашій енергетиці, потрібно вибирати правильний день для відвідування салону краси. Які дні згідно з місячним календарем найбільш благополучні в липні?

Є просте правило, якщо ви хочете на довго відкласти похід в перукарню – стрижіться на спадаючий Місяць. Відрощувати волосся? Щоб волосся швидше росло плануйте похід в салон краси на зростаючий Місяць. Також є дні, в які стрижка допоможе вам позбавитися від негативу, або ж, навпаки, призведе до занепаду сил.

Найкраще запланувати відвідування салону краси на середину місяця, відразу після молодика. Найвдаліші дні для процедур краси з 14 по 17 липня. Стрижка в цей період порадує вас своїм зовнішнім виглядом, а волосся після неї швидко відросте. Також на даний час можна планувати фарбування волосся і завивку.

З 1 по 9 липня Венера буде знаходиться в сузір’ї Лева. Тому у вас може з’явиться бажання привернути увагу до себе, внести зміни в свою зовнішність, зробити зачіску більш яскравою і оригінальною.

Читайте також: 5 жіночих імен-талісманів, які приносять власницям більше щастя, ніж інші

Якщо ви віддаєте перевагу короткій стрижці і вам не хочеться, щоб волосся росло дуже швидко, можете записатися до майстра-перукаря на 7 число (після 16.00 за Київським часом), а також 8, 25, 26 липня 2018. Але тільки стрижка, фарбувати волосся і здійснювати з ним будь-які інші маніпуляції в ці дні не варто. І пам’ятайте, що волосся після цього буде рости дуже повільно.

Після 10 липня Венера перейде в знак Діви, тому настане час класичних жіночних стрижок, акуратних і симетричних.

Небажані дні для стрижки, в які можна легко нашкодити волоссю і своєю енергетикою – 2, 13, 23, 24, 27, 30, 31; однозначно варто утриматися від стрижок – 3, 4, 11, 12.

Джерело.