Місяць в гороскопі: господар цього місяця любить все красиве і гармонійне, але не любить змін

Місяць в Овні

Це приносить імпульсивність, ентузіазм, але й відповідальність. Також часто це імпульсивність і злість. Людина незалежна і часто залежить тільки від себе. Це хороша позиція для оригінальної роботи, самостійної діяльності та подорожей.

Місяць у Тельці

Це часто приносить консерватизм. Він займається своєю роботою і отримує прибуток. Може бути готовий мати гроші, землю, дім. Він може бути милим і чуттєвим. Буває місяць – це матеріалізм.

Місяць у Близнюках

Каже, що людина насамперед розумово активна. Він може багато говорити, в тому числі і по телефону. Може сподобатися писати. Переважно вона захоплюється книжками, наукою, літературою та шукає інтелектуальну роботу. Люди з місяцем-близнюком можуть часто змінювати роботу.

Місяць у Раку

Володарю місяця в цьому знаку може подобатися легкість і комфорт. Людина зазвичай яскрава, мінлива та емоційна. Він любить домашнє усамітнення, смачну їжу та напої. Він любить сім’ю. Він також сприйнятливий до впливу і готовий використовувати захист.

Місяць у Леві

Це гордість, амбіції та відповідальність. Людина, як правило, популярна в суспільстві і має знайомих або друзів, які стоять вище. Іноді це також чесність, прямолінійність, ідеалізм і сентиментальність. Людину може привабити розкіш.

Місяць у Діві

Приносить гарний розум і ідеальну пам’ять. Людина зазвичай схильна до інтелектуальної праці. Він також може володіти детективними здібностями і любить стежити за подіями. Він може судити, робити висновки, робити вибір.

Місяць у Терезах

Це дає схильність до кохання, бізнесу та шлюбу. Людина вміє бути привабливою і доброзичливою. Вона може бути популярною і бажаною в компанії. Зазвичай вона ввічлива, добродушна і сентиментальна. Зазвичай захоплюється музикою, мистецтвом і любить красу.

Місяць у Скорпіоні

Людина може бути борцем і консерватором, стійким до змін. Він схильний до роздратування, гніву і помсти. Вона може бути сильною, енергійною і рішучою.

Місяць у Стрільці

Людина цінує свободу і незалежність. Любить погуляти. Вона активна і характеризується любов’ю до подорожей. Іноді також спорт. Це також чесність, сердечність і релігійна толерантність. Можлива відсутність дипломатичності в ході дій і необдумані дії.

Місяць у Козерозі

Зазвичай це честолюбство, практичність, працьовитість, розумність, наполегливість. Недоліком є ​​занадто великий розрахунок і холодність, а також дистанція, нав’язана іншим людям.

Місяць у Водолії

Володар місяця у Водолії зазвичай володіє хорошою інтуїцією і багатою уявою. Людина має хорошу репутацію серед друзів. Вона людяна, толерантна і відкрита. Він схильний до науки, соціальної роботи та політики. Вона може бути ексцентричною.

Місяць у Рибах

Людина емоційна і ласкава. Вона досить відкрита, романтична і сповнена фантазії. Можливий талант до музики або письма. Іноді він легко впадає в сумній  стан і залежність.