Місяць в перигеї 17 серпня: яким знакам Зодіаку пощастить сьогодні найбільше

Місяць в перигеї – це не завжди сприятливе положення, але сьогодні удача на нашому боці. Астрологи розповіли, чим примітний цей день і яким знакам Зодіаку пощастить трохи більше, ніж іншим.

Місяць в перигеї – це явище, під час якого нічне світило наближається до Землі трохи ближче звичайного. Це відбувається через те, що орбіта Місяця трохи витягнута. На нічному небі він буде виглядати трохи крупніше, і через близькості до Землі ми зможемо отримувати від нього трохи більше енергії. Він близько, сильний, зростає і знаходиться в сприятливому положенні – в Знаку Стрільця. Саме тому цей день входить в число днів сили серпня.

Овен

Овни – люди стихії Вогню, як і Стрілець, в якому знаходиться Місяць. Їм нічне світило буде допомагати трохи більше, ніж іншим. Це непосидючі люди, при цьому дуже сильні енергетично. Місяць підтримає їх і зробить ще сильнішими. Їх життя перетвориться в кращу сторону. Це буде дуже сприятливий день для нових починань, любовних пригод і фінансової активності.

Близнюки

Ці люди вкрай товариські, а Місяць у Стрільці, та ще й в перигеї, допоможе їм стати ще більш харизматичними і чарівними. Удача на їхньому боці, але в більшій мірі це торкнеться сфери любові. Одиноким Близнюкам вдасться справити настільки сильне враження на нових знайомих, що в цей день флірт принесе найсолодші плоди з усіх можливих. Любов подарує Близнюкам насолоду, тому варто знайомитися і приділяти час романтиці.

Стрілець

Стрільці – це люди, які вічно чимось зайняті. Навіть якщо вони відпочивають, то відпочивають активно. Цей день немов створений для них. Місяць допоможе їм в будь-яких починаннях, будь-яких справах. Сьогодні навколо Стрільців сконцентрована удача, позитивна енергія. Вони будуть випромінювати впевненість, тому до них потягнуться люди, у них буде все виходити. Головне – не лінуватися і не впадати в апатію. Потрібно шукати справи собі до вподоби.

Козеріг

Козероги – працьовиті люди, яким Місяць сьогодні допоможе досягти успіху в сфері роботи і фінансів. Вони зможуть зробити більше справ, ніж зазвичай, тому отримають більше грошей. Це дуже сприятливий день для переговорів, для монотонної і важкої роботи. Якщо у Козерогів є якісь справи, які потрібно терміново зробити, краще не відкладати їх на потім.

Водолій

Водолії – люди не від світу цього. Так, вони часом лінуються, але їх голова повна дивовижних думок й ідей, які чекають реалізації. Місяць допоможе сьогодні генерувати ще більше цих ідей і незвичайних думок, які допоможуть Водоліям вибратися з фінансової ями або зміцнити своє становище в цій сфері. Також їм пощастить і в інших життєвих напрямках. Найголовніше для них зараз – не боятися братися за щось нове.