fbpx

Місяць в якому народилася людина впливає на її здоров’я та тривалість життя

Експерти простежили ланцюжок цікавих фактів і озвучили час року і навіть місяць, у якому найчастіше народжуються довгожителі.

Дослідження було масштабним і з великою кількістю даних для аналізу. Виявилося, що здоров’я найкраще у тих людей, які народилися глибокою осінню, а саме в листопаді. З чим пов’язана така закономірність? У експертів є цілком логічне пояснення.

У людей, народжених у листопаді пікове формування мозку припадає на літній період. А в теплу пору року, організм, який розвивається, отримує пристойну частку вітамінів та інших речовин з свіжих овочів, фруктів, зелені. Підкріпившись, організм продовжує свій ріст з новими силами і з фундаментом для гарного здоров’я в майбутньому.

Якщо провести «ревізію» серед своїх знайомих, то можна виявити той факт, що народжені восени індивіди хворіють значно менше за інших. Ось тут то і підтверджуються дослідження вчених. Довголіття тих, хто народився в листопаді супроводжується відсутністю ряду вікових недуг, ясністю розуму і навіть більше, позитивним поглядом на світ.

Такі люди намагаються піклуватися про інших і тим самим приносять користь своєму організму. Таким чином, народжені в листопаді довгожителі, самі того не підозрюючи, своїми вчинками продовжують своє існування, при чому в здоровому стані.

Читайте також: 8 щасливих і неймовірно красивих імен для дівчинки

Джерело.

You cannot copy content of this page