fbpx
Мода

Модні шапки сезону осінь-зама 2018-2019: будьте завжди стильною (фото)

Но вулиці вже досить прохолодно, тож саме час шапку вибирати. Але так хочеться виглядати і в шапці стильно. Іноді неправильно підібрана шапка може зіпсувати весь образ.

Ось головні тенденції моди на шапки 2018-2019.

Враховуйте ці тенденції, щоб виглядати стильно і свіжо.

Різноманітні берети на піку популярності

Це наймодніший фасон цього сезону. Модніше просто немає. Форм беретів та тканин, з яких вони виготовляються існує безліч. Приміряйте і вибирайте такий берет, який вам подобається найбільше. Дама в береті восени 2018-взимку 2019-це справжня модниця. До того ж це так стильно. І підходить практично під будь-який верхній одяг.

Шапочки об’ємної в’язки

Пам’ятаєте шапочки зі старої «Бурди» з візерунком «шишечками» або «коси»? Зараз це дуже модний тренд. Поєднуйте з шарфом і рукавицями або рукавичками одного кольору ( набори знову в моді).

Шапочки «Біні»

Якщо раніше такі шапки були виключно елементом спортивного стилю. То зараз ці шапки стали більш жіночними і їх можна поєднувати навіть з шубкою або з пальто.

Трендові шапки з хутра або під хутро

Завалялася ще стара така шапка? Носіть сміливо-вони в тренді. Єдине але – зараз їх не модно носити разом з шубами. Носимо під пальто або пуховик. Також з’явилися нові фасони таких шапок. Завдяки пухнастості хутра обличчя набуває більш свіжий вигляд в такий шапці. Чудово виглядає біле або сіре хутро.

Хустка на голові

Звичайно, мова не йде про банально зав’язану хустку. Проявляйте фантазію. Вибирайте хустки з геометричним принтом. Такий принт дуже виграшно виглядає на жінках після 40, так як приховує дрібні недоліки шкіри і робить контур обличчя чіткішим. Красиво зав’язана хустка на голові з геометричним принтом допоможе зменшити вік.

Джерело.

You cannot copy content of this page