fbpx
Життя

Молодша сестра, теж стосунків боїться і не хоче з тієї ж причини, каже що стосунки та почуття у будь-якому випадку не довговічні та слабкі, а люди злі, тому не хоче ні біль отримати, ні іншим її завдавати

Я втомилася від конфлікту моїх батьків. Батьки у розлученні вже 10 років, але стосунки й досі натягнуті.

Причина конфлікту та розлучення – нове кохання та зрада моєї мами. Ті стосунки не склалися, після перших стосунків мама повернулася в сім’ю через нас із сестрою та спробувала забути все, що було там і повернути все те, що було у нас у родині раніше.

Батько не зміг пробачити і забути, надто багато вона наговорила та зробила. У результаті батьки розлучилися і мама з молодшою ​​сестрою пішла до своїх батьків, а я залишилася з батьком.

Я тоді з мамою спілкуватися не могла зовсім, була страшна образа на неї через її зраду, зараз спілкуємося, але не так як раніше.

Через деякий час вона знову зійшлася з тією людиною, яка зруйнувала нашу сім’ю. Другий раз, як я казала, теж не вийшов. Він виявився ненадійним, і знайшов собі чергову коханку, таку, як моя мати.

Читайте також: Розкажу вам свою історію, можливо комусь в житті допоможе. Як мене можна легко обманути, як мною маніпулювати, а остання крапля, що вона бере гроші з нашого бюджету і кладе на особистий рахунок

З моменту розлучення минуло 10 років, 4 роки тато в новому шлюбі. Мама одна, були стосунки, але нічим не скінчилися. І ось моє весілля, батьки поводилися один з одним холодно, не розмовляли і не спілкувалися один з одним.

Мама на кухні закотила йому скандал, а тато відповів, що побажання щастя від неї нам із чоловіком звучить як щось погане, особливо з її моральними цінностями.

У результаті слово за слово, чергова сварка, у мами сльози, у батька образа.

Дружина батька його заспокоїла, вони поїхали, а мама довго не могла заспокоїтись і плакала, ми всі її заспокоювали.

Чесно, я втомилася від цього. Занадто важко і боляче все це вліпило по всіх нас.

Я довгий час боялася стосунків, не вірила чоловікам і самій собі, боялася так само, як мама закохатися і зрадити сім’ю.

Молодша сестра, теж стосунків боїться і не хоче з тієї ж причини, каже що стосунки та почуття у будь-якому випадку не довговічні та слабкі, а люди злі, тому не хоче ні біль отримати, ні іншим її завдавати.

Тато кілька років був один і жив нами із сестрою, тільки згодом зустрів Оксану.

А мама, так і нічого не збудувала, і у нашій родині все зруйнувала.

Конфлікт батьків теж вже надоїв , намагаються вічно один одного зачепити і щось один одному довести. Батько вже заспокоївся за ці роки завдяки Оксані, а от мама не зрозуміло, що й навіщо намагається довести і показати.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page