Молодята помилково відправили запрошення на весілля не за тією адресою, а за тиждень отримали дивовижну відповідь

Через тиждень лист повернувся з написом на конверті, який дуже зворушив молодих людей.

Кассандра Уоррен і Джессі Джонс активно готувалися до весілля, яке мало відбутися вже за кілька місяців. Клопоту було чимало, адже на свято збиралися запросити близько 200 осіб.

До того ж, треба було приділяти увагу і професійній діяльності — Кассандра і Джессі працюють тренерами з сім’ями аyтиcтів. Не дивно, що у круговерті справ Кассандра відправила запрошення для дядька та тітки на неправильну адресу. Через тиждень лист повернувся з написом на конверті, який дуже зворушив молодих людей. Незнайомець написав:

«Шкода, що я вас не знаю — це було б круто! Прийміть мої вітання — і повечеряйте за мій рахунок. Я одружений 40 років — з віком стає все прекрасніше».

«Proof there’s a lot of kindness in the world. Springfield A couple sent a wedding invitation to the wrong address — and got $20 and this note in response!»

Всередині був вкладений чек на 20 доларів.

Кассандра і Джессі дуже вдячні чоловіку, який був таким уважним і спробував повернути запрошення, та ще із записом і грошима! Вони так йому і написали у своєму подячному листі, який вже спеціально відправили на ту, неправильну адресу.

Читайте також: “Мама ж твоя не вічна, правда? Зараз трохи потерпимо, а потім вся квартира буде наша” – ось так невістка мені вддячила за все

«Дорогий незнайомець! Дякуємо за послання та час, який ви витратили на відправку. Не так багато людей вчинили б так само. Це було велике благословення для нас. Вдячні, що в світі є такі люди, як ви».

А гроші витратили на вечерю з другом, який не зможе бути присутнім на весіллі.