Молодий Місяць 16 жовтня: чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку

16 жовтня настане черговий молодик, який проходитиме під покровительством знаку Зодіаку Терези.

У цей період можливі, зокрема, різкі зміни настрою, стреси та депресія. До того ж вважається, що під час молодика закладається тренд на весь місячний місяць і тому важливо правильно провести цей час.

Молодий Місяць настане 16.10.2020 о 22:32. Це 29-й місячний день у місячному календарі. Місяць перебуватиме у знаку Зодіаку Терези. Відсоток освітленості Місяця становить 0%. Місяць зійде о 05:50, а зайде о 17:47.

Цей місячний день проходитиме під егідою знаку Зодіаку Терези. Період Молодика для людей пов’язаний зі зниженням загального життєвого тонусу організму, проявом хронічних захворювань. Характерними також є емоційна пригніченість, тривожні стани, замкнутість, смуток.

У день Молодика корисно озирнутися назад, проаналізувати свої досягнення, зіставити їх із докладеними зусиллями. Загалом це слушна нагода для відпочинку після напруженої роботи, обумовленої місячною Дівою.

Овен

Цього дня можливі фінансові втрати. Астрологи застерігають від будь-яких справ, пов’язаних із ризиком: чи то підприємств, чи то сумнівних знайомств. Варто звести до мінімуму домашні обов’язки – втома або нервове напруження можуть спричинити скандал. Можливий несподіваний поворот долі, тому слід розібратися у своїх почуттях, думках і вчинках.

Телець

Небезпечний і напружений день. Є ймовірність потрапити в немилість до керівництва або до колег. Слід зробити вибір між приємним і необхідним. Планети рекомендують не звертати уваги на перешкоди на своєму шляху. Це день випробувань та емоційного оновлення. Рекомендовано уникати скупчень народу і темряви.

Близнюки

Складний день, коли емоційна напруженість може призвести до помилок і прорахунків у роботі. Можливі конфлікти з керівництвом або з колегами. Астрологи закликають у жодному разі не втрачати оптимізму та ентузіазму, а також покладатися лише на власну інтуїцію, відкидаючи чужі поради.

Рак

Можливі проблеми на роботі. Є висока ймовірність конфлікту з керівництвом, що може завадити здійсненню планів щодо отримання нового місця або цікавої роботи. Все буде гаразд, якщо визнати свої помилки, уникаючи нагнітання атмосфери. Зірки схиляють до того, щоб провести вечір у колі сім’ї й налагодити стосунки з близькими.

Лев

Цього дня є висока ймовірність фінансові втрати, тому не варто погоджуватися на жодні ризиковані підприємства. Астрологи радять звести до мінімуму свої обов’язки: можливі ускладнення через неправильну оцінку ситуації, необачні обіцянки або перевантаженість роботою.

Діва

День провокацій, непорозумінь, травм і хвороб. Слід уникати будь-яких справ, пов’язаних із ризиком для здоров’я. Варто поберегтися, адже отримана цього дня навіть найменша подряпина буде гоїтися довго. Від походів у гості потрібно чемно відмовитися і відкласти візит на інший час.

Слід бути готовими до несподіваних поворотів долі, отримання інформації, очищення вогнем. Можливо доведеться додатково потрудитися і навіть займатися абсолютно незнайомою справою. Однак у цьому є позитивний момент, адже цілком ймовірно, що ваш труд окупиться.

Скорпіон

Варто довго не роздумувати й погоджуватися на відповідні ділові пропозиції на будь-яких умовах. Таким чином можна поправити своє здоров’я та ускладнене матеріальне становище. Можливе погіршення настрою через можливі сварки та взаємні образи.

Стрілець

Астрологи радять зберігати спокій, адже емоційна напруженість цього дня може призвести до помилок і прорахунків у роботі. Це день випробувань і перевірки на стійкість характеру, тому не варто звертати уваги на жодні перешкоди.

Козеріг

Варто уникати ризикованих підприємств, сумнівних знайомств і справ, які можуть негативно вплинути на здоров’я. Цього дня висока ймовірність фінансових втрат. Зірки схиляють до того, щоб звести до мінімуму домашні обов’язки, й натомість розібратися у своїх почуттях, думках і вчинках.

Водолій

Це день зростання життєвих сил, посиленням аури та імунітету. У представників цього знаку Зодіаку чоловічої статі будуть вдалі ділові відрядження та завершення справ. Особиста чарівність може позитивно вплинути на партнерів і навіть людей, які ставилися до вас неприязно. Варто бути готовими до несподіваного повороту в особистому житті.

Риби

Можливі професійні проблеми, які змусять вас поринути в роботу. Цього дня рекомендується упокорити свою гординю та піти на поступки. Крім того, варто приділити увагу своєму здоров’ю – не виключено легке нездужання або ж навіть інфекційне захворювання.