fbpx
Новини

Молодий Місяць 28 вересня – особливий час оновлення: ось що потрібно зробити, щоб прийшли зміни в життя

Молодик у вересні випадає на 28 число – це день, коли Місяць вступає в аспект з Марсом. Зазвичай Молодик вважається сприятливим і нешкідливим часом, але на цей раз без застережень не обійтися. Спробуємо використовувати це рідкісне явище – Новий Місяць в сузір’ї Діви і в поєднанні з небезпечним Марсом – собі на благо, а заодно звіримося з місячним календарем докладніше, щоб не наробити помилок. Джерело

Що не можна робити 28 вересня

Попереджень цього разу дійсно багато – але на щастя, всі вони здійснимі і не такі вже й складні.

Сперечатися краще в інший час. На Молодик розбіжності можуть загостритися, та й в цілому негативна енергетика буде немов витати в повітрі, так що не варто давати їй приводу проявити себе. По можливості доведеться йти від конфліктів і «слизьких» тем.

Не можна геройствувати і звертати гори. Новий Місяць – нова справа; так ми звикли думати. Але 28 вересня в Молодик краще не планувати нове, а доробляти розпочате. Вогняний Марс і обнулення місячної енергетики – дві обставини, здатні штовхнути людей на амбітні починання, які виявляться просто не під силу.

Експерти радять прислухатися до більш практичної Діви і відмовитися від героїзму на користь звичайних побутових завдань – прибирання або прання, турботи про близьких, спілкування з приємними людьми, навчання. Тоді і справи зрушаться з місця, і втома не звалить ввечері з ніг.

Самоаналіз – для сильних духом. Якщо сумніви або побоювання дали про себе знати, важливо вчасно припинити самокопання і переключитися (дивіться попередній пункт – справу краще вибрати максимально просту і буденну, в цю суботу вони працюватимуть подібно медитації). Міркувати про власні досягнення і про сенс життя сприятливіше в інший час.

Зневажливо поводитися з грошима теж не можна. Це означає, що астрологи не рекомендують витрачатися направо і наліво, роздавати щедрі чайові, якщо ви в даний момент на мілині, брати новий кредит до кількох вже наявних, смітити грошима заради помилкового враження благополуччя.

Однак при наявності коштів можна займатися благодійністю, робити вклади в майбутнє і дарувати подарунки. Грошові прикмети та повір’я на Молодик теж можна використовувати.

Молодик у вересні: що можна робити

З заборонами і застереженнями розібралися – залишилися сприятливі справи. Адже навіть в складну місячну добу знайдеться парочка пунктів в списку справ, які можна безболісно і навіть вдало виконати. Місячний календар допоможе в цьому.

Відпочинку – так. Причому якщо вийшло так, що сил на активне дозвілля немає, можна зі спокійною совістю провести суботній вечір перед телевізором, за улюбленою книгою в компанії еклерів, за відеогрою та іншими розвагами.

Важливо тільки, щоб вони не шкодили вашому здоров’ю: поглинати весь вечір чіпси або лоскотати нерви за фільмом жaхів все ж не варто. Але і лаяти себе за надто «ледачий» відпочинок не потрібно: людям з ослабленою енергетикою пора підкоп сил, гарненько відпочити і виспатися.

Читайте також: Навіщо вам косуха? Ось вам краще парку, вона вільніша йде, саме для ваших гpyдей! Буде їм мішечком. – відповіла чергова продавчиня з відразою на обличчі. Я м’яко посміхнулася та вийшла з магазину

«Розвантажувальна субота» – план для тих, хто давно збирався схуднути, оздоровитися або зайнятися собою. 28 вересня підійде для початку дієти (в розумних межах), відмови від солодкого або шкідливих звичок. Таке починання на Новbq Місяць завжди до речі.

Пора виносити сміття. Причому не тільки з дому, але і з думок. Гігієна свідомості виявиться до речі і допоможе відокремити корисні прихильності й інтереси від токсичних відносин і слабкостей. Можна також перебрати гардероб, щоб знайти в ньому речі, які краще ніколи не носити.

You cannot copy content of this page