Молодий Місяць і сонячне затемнення 26 грудня – найбільш небезпечний день року: що потрібно зробити, щоб спіймати удачу, а чого робити не можна

Молодик в кінці 2019 року супроводжуватися сонячним затемненням, а значить, збільшується ризик розвитку небажаних подій. Експерти рекомендують познайомитися з особливостями цього дня, щоб скорегувати плани і обійти перешкоди стороною. Молодик пройде в сузір’ї Козерога, що сильно впливає на енергетику цієї доби, адже Земна стихія знаходиться в дисгармонії з Місяцем. Джерело

Що не можна робити в Молодик 26 грудня

Змінювати плани. Різка зміна пріоритетів може вельми нашкодити майбутньому, а значить, в день Нового місяця краще дотримуватися обраної раніше тактики. Безумовно, події часом розвиваються не за планом, однак якщо є можливість, астрологи рекомендують наполягати на своєму.

Відкладати справи. У день Нового місяця не варто переносити на інший час те, що заплановано саме на це число. Своєчасне виконання поставлених завдань вбереже від багатьох неприємностей надалі і непогано заощадить час. Не можна також відмовлятися від виконання даних обіцянок.

Неуважно ставитися до стану здоров’я. У день Нового місяця ризикувати власним самопочуттям не варто, адже до нового року залишається зовсім небагато часу. Одягатися слід по погоді, не забувати про відпочинок і поповнення запасів вітамінів. У цей час профілактика буде кращим способом уникнути простудних захворювань і не вийти з ладу, коли так потрібно працювати і завершувати справи.

Конфліктувати. Будь-які суперечки в такий неординарний день можуть стати причиною загострення конфліктної ситуації. З’ясовувати стосунки в цей день захочеться багатьом, проте потурати імпульсивним поривам не варто. Звільнитися від стресу і поганого настрою найкраще за допомогою активних фізичних навантажень.

Що можна робити в день Нового місяця

Оновлювати енергетику. На стику 2019 і 2020 років найкраще залишити за спиною минуле і все, що боліло, а також заважало розвитку. У день Нового місяця можна позбутися і від шкідливих звичок, якщо поставити собі за мету і не звертати з шляху.

Піклуватися про близьких. Родинні зв’язки важливо зміцнювати, а не руйнувати, тому в день Нового місяця важливо прислухатися до потреб тих, хто дорогий серцю. Тактовність і вміння слухати допоможуть впоратися з будь-якими розбіжностями і знайти компроміси.

Читайте також: 26 грудня – дивовижний день, в який потрібно дивитися в майбутнє з оптимізмом: ось як потрібно провести день сонячного затемнення

Перетворювати простір. Підготовка до Нового року виходить на фінішну пряму, і в день Нового місяця можна зайнятися прикрасою будинку. Святковий настрій буде хорошим стимулом для завершення справ, а також допоможе не звертати увагу на дрібні негаразди.

Здійснювати мрії. Під час Молодика і сонячного затемнення думки матеріальні, а значить, їх можна направити в потрібне русло. Можна не тільки виконати свою заповітну мрію, а й допомогти близьким.