fbpx

Молодий Місяць та його перигей 5 листопада: який сюрприз цей день принесе кожному зі знаків Зодіаку

Сьогодні дуже важливий день, коли оновиться енергетика Місяця. Астрологи вважають, що це буде дуже сприятливий день.

По-перше, Місяць оновлюватиметься у спокійному Скорпіоні, що саме собою добре. Також особливу роль відіграє близькість Місяця до Землі. Нічне світило в перигеї, а це означає, що воно приблизно на 50 000 кілометрів ближче до нас. Його вплив на людей стане сильнішим. Цей день входить до списку найсприятливіших ще й тому, що сьогодні в ударі Венера, якій судилося перейти до Козерога.

Овен

Цієї п’ятниці Овнам варто бути самими собою. Новий Місяць захоче, щоб люди цього знаку не вдавали когось іншого, не йшли на поводу у недругів і намагалися гнути свою лінію. Головне при цьому, щоб не доводилося робити щось протизаконне і не доводилося когось засмучувати, ображати.

Телець

Це чудовий день для роботи та справ будь-якого калібру. Не треба лише братися за все одразу. Краще спокійно рухатися до цілей, не ризикуючи. Місяць направить Тельців вірним шляхом. Якщо цим людям захочеться все кинути і здатися, потрібно вчасно себе обсмикнути і відмовити від цього.

Близнюки

Цього дня нещодавні невдачі можуть обернутися для Близнюків тріумфом, який виведе їх на новий рівень. Цим людям сьогодні щаститиме у коханні, але й у фінансовій сфері будуть приємні моменти. День ідеально підходить для шопінгу.

Рак

Новий Місяць та Венера активізують приховані резерви енергії Раків. У цих людей відкриється друге дихання, тому сьогоднішній день можна сміливо присвятити справам та роботі. Раки сьогодні на висоті. Вони харизматичні, привабливі та сповнені сил. Їм під силу будь-яка справа. Потрібна лише крапелька впевненості.

Лев

Левам у такий сприятливий день у жодному разі не можна чекати біля моря погоди. Потрібно діяти. Якщо хтось подобається, потрібно про це сказати людині. Якщо хочеться побалувати себе походом магазинами, краще часу просто не знайти. Сьогодні Леви на емоційному підйомі. Місяць на їхньому боці.

Діва

Місяць подарує Дівам потужний позитивний імпульс. Це означає, що люди цього Знаку зможуть вирушити у далеку подорож, не переживаючи ні про що. Також Дівам Місяць подарує удачу, силу та ментальну стійкість, пам’ять. Можна займатися вивченням чогось нового, наприклад, іноземних мов.

Терези

Терезам важливо перестати займати оборонну позицію в коханні та у відносинах із родичами. Вони сьогодні не захочуть виправляти Терезів. Цього дня стосунки в сім’ї та любові наповняться порозумінням. Багатьом вдасться вирішити проблеми, що накопичилися, згладити гострі кути.

Скорпіон

Це дуже сприятливий день для Скорпіонів, але їм краще не забувати про свої обов’язки. Можна займатися втіленням у життя давніх планів, але ще краще зробити те, що зараз перебуває у пріоритеті. Молодий Місяць подарує Скорпіонам впевненість, любов до життя, мотивацію.

Стрілець

Стрільцям у цей яскравий і позитивний день у жодному разі не можна виявляти байдужість до тих людей, які їх люблять. Сьогодні ввечері корисно зустрічатись із друзями. Відвідувати батьків та далеких родичів. Також корисно буде ходити магазинами, купувати подарунки для найближчих людей і балувати самих себе.

Козеріг

Козерогам у цей сприятливий день краще не прислухатися до того, що говорять оточуючі. Людям буде властиво пускати чутки про тих, хто успішніший за них. Козерогам варто якнайменше уваги звертати на тих, хто намагається їх якось зачепити, вивести з себе. Потрібно більше часу присвячувати радостям життя.

Водолій

Новий Місяць забезпечить Водоліїв удачею. Багато проблем, що накопичилися, вирішаться самі собою, що не зможе не підняти їм настрій. Це ідеальний день для шопінгу, ремонту, перестановки меблів, прибирання. Створювальна сила нічного світила допоможе Водоліям забути всі ті неприємності, що відбувалися найближчими тижнями.

Риби

Сьогодні важливо як слід відпочити. Це може бути все, що завгодно, – похід у нове місце, чашка чаю та улюблена книга, перегляд серіалів. Жодних обмежень у цьому плані немає. Вечір п’ятниці буде чарівним.

You cannot copy content of this page