Молодий Місяць у жовтні – унікальна можливість здійснити мрії, реалізувати плани і навіть змінити життя. Ось що потрібно зробити

Новий Місяць щомісяця відміряє певний етап життєвого циклу на Землі. Деякі речі залишаються в минулому або підходять до логічного завершення. Інші навпаки, лише входять в наше життя, щоб принести з собою той самий вітер змін, про який всі ми потай мріємо.

Молодик, який відбудеться 28 жовтня, спонукає до відповідальних рішень і сміливих кроків, проте до доводів розуму неодмінно потрібно прислухатися – інакше зодіакальний вплив сплутає вам всі карти. Експерти розбирають докладніше, яким буде Молодик і чого нам варто очікувати від Місяця на цей раз. Джерело

Особливості Молодика в жовтні

Молодик 28 жовтня застане Місяць в сузір’ї Скорпіона. Це водний Знак Зодіаку, і оскільки Місяць пов’язаний зі стихією Води, день буде досить гармонійним, але не без складнощів. Взяти хоча б те, що 28 жовтня випадає на понеділок – день, який традиційно відводиться для того, щоб «почати нове життя».

Так що ми випробуємо серйозний психологічний тиск: з одного боку, Новий Місяць в понеділок – привід сміливіше братися за свої проекти і втілювати мрії, з іншого – нас підстерігають небезпеки, ризик швидкої фрустрації, брак сил та ілюзій, навіяних стихією Води і відірваними від реальності амбіціями Скорпіона. На щастя, все це можна вдало нейтралізувати.

Вогняним Знакам Зодіаку (Овни, Леви, Стрільці) важливо не вступати в дисонанс з чільною стихією дня. Астрологи рекомендують брати на себе посильні зобов’язання і не давати волю ницим приcтрaстям. На Молодик цього разу можуть активізуватися підлабузники, помилкові друзі, навіть енергетичні вампіри. Потрібно слухати свій розум, звертати увагу на підказки інтуїції, а поради різного роду доброзичливців гарненько обмірковувати.

Земні Знаки (Тельці, Діви, Козероги) на Новий Місяць повинні спиратися на відчутні і реальні цілі. Якщо вони збираються розбагатіти в листопаді, сума повинна бути чіткою, якщо мріють підкорити сцену – потрібно розуміти, яку саме, яким способом, що для цього можна зробити вже зараз. З чіткою стратегією Знаки Землі зарядять свої починання на успіх енергетикою оновленого нічного світила і не спасують перед труднощами.

Повітряні Знаки (Близнюки, Терези, Водолії) ризикують відірватися від матеріального світу в спробі наздогнати примари минулого. Щоб відволіктися від духовних метань, їм варто звернути увагу на своє фізичне здоров’я і самопочуття. Можна почати спортивні тренування, спробувати оздоровче харчування, подбати про шкіру або про волосся.

Ну а Водних Знаків (Раків, Скорпіонів, Риб) Фортуна 28 жовтня не обділить увагою. Здатності до концентрації зростуть, інтелектуальні можливості теж будуть на піку, так що важливе від наносного і другорядного Знаки Води відокремлять на раз-два. Їм потрібно тільки не дивитися занадто скептично на себе і свої бажання. Адже на Новий Місяць багато мрій здійснюються.

Загальні рекомендації астрологів на Молодик в жовтні

На стику двох місяців і під Новий Місяць пора розпрощатися з негативом. Гніву, заздрощам, образам і розчаруванню не місце в новому місяці. 28 жовтня пора перевернути сторінку минулого і розпочати нову главу.

Читайте також: 5 Знаків Зодіаку, життя яких зміниться в листопаді

Планування, постановка цілей та завдань, завершення поточних справ і закладання фундаменту для майбутніх проектів – основна задача на сьогодні. Вельми до речі, що Новий Місяць цього разу випадає на понеділок.

У цей Молодик зросте самокритичність. Це означає, що можна тверезо оцінити свої слабкі і сильні сторони, продумати, як позбутися від перших, а другі використовувати собі на благо. Але не можна перегинати палицю і займатися самобичуванням: так можна лише обзавестися комплексами.

З Молодиком пов’язані грошові прикмети та повір’я. Про них в жовтні варто згадати, адже не за горами новорічні витрати.