fbpx

Молодик 15 травня – новий, важливий етап в житті кожної людини: що варто зробить в цей день та як він вплине на майбутнє

Травневий Молодик стане дуже важливою подією. Астрологи вважають, що з нього почнеться новий, важливий етап в житті кожної людини.

Молодик у сузір’ї Тельця відкриє новий етап життя. Оскільки Телець – це Знак матеріальної стабільності, найбільше змін відбудеться у фінансовій сфері кожної людини. Молодик несе з собою доленосні зміни, пов’язані з грошима, саме тому фахівці радять помічати всі дивацтва і випадковості, які відбудуться з вами в цей день – вони вісники змін, попередження Всесвіту, підказки долі.

У травні 2018 року завдяки силі Місяця вийде залучити в своє життя багатство, фінансову удачу, матеріальний успіх і різні блага, які так чи інакше пов’язані з матеріальною сферою. Головне – контролювати свої емоції, зважувати кожен новий крок і фокусуватися на хорошому. Не поспішайте розлучатися з грошима в день Нового місяця – їх краще притримати у себе.

Позитивні сторони Молодика в травні
15 травня о 14:48 за київським часом все наше життя розділиться на «до» і «після». Астрологи зазначають, що з цього дня почнеться новий етап життя, який розтягнеться на сім років. Саме 15 травня, під час народження нового Місяця, почнуть закладатися важливі події, які і визначать наш напрямок, призначення, вкажуть шлях. Те, як ви проживете прийдешній Молодик, вплине на те, як ви будете жити наступні сім років.

У травневий Молодик, згідно з місячним календарем, нас чекають знакові і дуже важливі події, які будуть відбуватися самі собою і торкнуться практично всіх сфер нашого життя. Важливо уважніше ставитися до всіх знаків Всесвіту, адже вони сильно вплинуть на ваш майбутній успіх.

Позитивний вплив Тельця і Молодика подарує удачу, будь-які починання увінчаються успіхом. Щоб реалізувати свої задумки, доведеться проявити бoйoвий настрій, підприємливість і ділову хватку. Придушіть свої cтрaхи і невпевненість в собі – це буде тільки заважати і віддаляти вас від вашого призначення.

Негативні сторони травневого Молодика
Молодик, 15 травня, буде дуже неоднозначним явищем з астрологічної точки зору. Вся справа в тому, що в цей день буде спостерігатися зіткнення двох полярних енергетичних потоків, які втіляться в хаотичні події в житті людей. Щоб все пройшло гладко, не покладайтеся повністю на себе і не пускайте справи на самоплив.

Самовпевненість і посилені амбіції будуть головною проблемою. Така поведінка може негативно позначитися на майбутньому, тому оптимальним рішенням стане опрацювання своїх дій, планування і відповідальність. Не соромтеся просити допомоги у людей, особливо якщо маєте потребу в ній. А ось проявлена ​​з вашого боку турбота і співчуття зіграють вам на руку, дозволивши відчути через деякий час могутню підтримку від тих людей, від яких ви її зовсім не чекали.

Оскільки в момент переродження Місяць буде знаходитися в близькому контакті із зіркою Алголь, 15 травня стане дійсно провокаційним і небезпечним днем. Важливо уникати конфліктів, критики, поспішності в прийнятті рішень, імпульсивності в словах і вчинках. Постарайтеся зберегти холодну голову і тверезий погляд на речі. Будь-яка необачна дія може зрyйнyвати ваше життя.

Що можна робити в Молодик:

  • планувати своє життя, загадувати або виконувати бажання;
  • фокусуватися на хорошому, абстрагуючись від нав’язливих думок;
  • уникати aгрeсії, конфліктів, зaздрості і користі;
  • берегти життєві сили;
  • уникати необдуманих рішень, поспіху;
  • починати нові справи, якщо тільки ви впевнені в собі і вірите в свій успіх;
  • проводити ритуали, спрямовані на залучення матеріального успіху і добробуту;
  • займатися духовними пошуками, очищатися від нeгaтиву, починати новий образ життя;

Читайте також: Виберіть троянду і дізнайтеся, коли здійсниться ваше бажання

Місячні фази відрізняються один від одного своєю тривалістю, енергетикою і впливом. Місячний календар відстежує пересування Місяця, що допомагає нам уникати неприємностей і небезпек, викликаних нестабільним впливом нічного світила. Будьте пильні і обережні в прийдешній Молодик: крім позитивних змін він таїть в собі багато небезпек. Ми бажаємо вам чудового настрою!

Джерело.

You cannot copy content of this page