Молодик у березні – надзвичайно сильний день, коли можна змінити життя, але, водночас, і досить складний

Молодик в березні Місяць проведе в Знаку Риб. Це буде вдалий час для постановки цілей на майбутній місяць, але не дуже вдалий для тих, кому для старту необхідний зовнішній імпульс. Вплив Місяця в Рибах досить м’який, і саме з цієї причини нас чекає непростий день.

Справа в тому, що при відсутності потужного місячного впливу нам занадто багато доведеться вирішувати самим, черпати сили з внутрішніх резервів і не розраховувати на круті повороти долі. Джерело.

Позитивні сторони Молодика в березні

Згідно з місячним календарем, Молодик настане 6 березня і пройде під егідою Знака Риб. Це буде 30 місячна доба. Риби – духовний Знак, що підсилює емоційну чутливість і зв’язок з космічною енергією. Багатьом, особливо творчим, людям в цей день вдасться знайти духовний орієнтир, розкрити таланти і знайти наснагу.

Молодик в Рибах протегує новим починанням, духовному і особистісному зростанню, а також продовженню незакінчених справ. Риби посилять потяг до творчості, самовираження, усамітнення, містики і філософії. 6 березня можна зрозуміти сенс подій, що відбуваються, знайти своє призначення і взяти новий напрям, який приведе до реалізації мрії.

Астрологи радять скористатися цим днем і провести ментальну роботу над собою, щоб накопичити позитивну енергетику і намітити нові плани. Сприятливі медитативні техніки, духовні пошуки, водні процедури, читання і дихальні техніки.

Негативні сторони Нового Місяця 6 березня

Симбіоз Місяця і Риб загострить чутливість, яка завадить передбачити небезпеку і зашкодить в фінансових справах. Щоб отримати успіх в цій сфері, доведеться подолати лінь, спокусу поринути в переживання або мрії. Фахівці рекомендують не піддаватися інертності і фантазіям: всі дії і думки в цей період необхідно піддавати скепсису, щоб ненароком не створити грунт для обману або самообману.

Вплив березневого Молодика посилить також потребу в інформаційному обміні, але і тут можливі деякі ускладнення. Рекомендується не робити поспішних висновків, які можуть бути в значній мірі пофарбовані емоціями, не реагувати на пряму агpeсію і емоційні провокації. Щоб не постpaждати від негативних зовнішніх впливів, бажано максимально скоротити спілкування з неприємними і малознайомими людьми.

Читайте також: Як прізвище впливає на ваше життя і долю: у мене все зійшлось

У середу 6 березня нашf внутрішнz рівновагf буде порушенf, тому знадобляться практики, спрямовані на набуття гармонії. В іншому випадку дії і рішення, прийняті в момент енергетичного дискомфорту, обернуться негативом.

Несприятливими є позики і передача грошей в борг. Розрахуватися з боргами або повернути свої гроші буде складно: висока ймовірність зіткнення з непередбаченими обставинами в майбутньому. Поліпшити матеріальне становище допоможуть грошові ритуали на Молодик .