Як прізвище впливає на ваше життя і долю: у мене все зійшлось

На Русі спочатку прізвища мали лише знатні люди. Селяни ж майже аж до скасування кріпосного права, називалися лише іменами чи прізвиськами. Пізніше і селяни почали присвоювати собі прізвища.

Найчастіше вони відображали рід їх діяльності, місце проживання або якісь характерні особистісні особливості. Приміром, людина, що займалася гончарною справою, могла мати прізвище Гончаров, а володаря занадто довгого носа називали Носовим.

Таким чином, можна зробити висновок, що в прізвищі людини закладено багато інформації, яка може впливати на долю і характер.

Як прізвище впливає на долю людини

Прізвище являє собою енергетичний родової код, що визначає приналежність людини до свого роду. Це сімейне ім’я, яке дається нам від народження. Багато прізвищ мають багатовікову історію, і їх походження сьогодні досить складно розгадати. Є думка, що прізвище здатне впливати на долю людини. Чи так це насправді?

Відповідь на це питання дала психолог Владината Петрова у своїй книзі «Теорія домінування». На її думку, життєвий шлях людини залежить від її прізвища, а точніше від тієї енергетики, яку воно несе. Значення прізвища залежить від кількості в ньому складів і від наголосу на склад. Психолог розділила всі прізвища на кілька типів, і кожен тип наділила своїм значенням.

1 тип – Рішучий. До цього типу відносяться прізвища, наголоси в яких падає на 1 склад. (Ларін, Громов, Зотов). Володарі таких прізвищ за характером впевнені і рішучі особистості. Часто люди з такими прізвищами домагаються успіху в кар’єрі та інших сферах життя. Їм властиві впертість і прагнення йти до кінця.

2 тип – Статичний. Це прізвища, наголос у яких падає на 2 або 4 склад. (Петров, Назаров, Батрактишвілі). Для людей з подібними прізвищами властиво прояв пасивності в житті. Люди не люблять виділятися з натовпу і часто пливуть за течією.

3 тип – Важливий птах. У даних прізвищ наголос падає на 3 і 5 склад. (Бородін, Карамзін, Амиратанян). Такі прізвища мають поважні і серйозні люди. Енергетика звучання такий прізвища наділяє людину діловими якостями характеру, внутрішнім спокоєм і впевненістю.

4 тип – Біла ворона. До цього типу психолог відносить прізвища з незрозумілим наголосом. Це прізвища, які буває складно вимовити з першого разу правильно, так як завжди виникає сумнів, на яку приголосну робити наголос. (Александров, Холодів тощо) У цьому випадку визначити характер такого прізвища досить складно. Все залежить від того, на який склад ставить наголос сама людина і оточуючі її люди.

5 тип – Шoкуючий. До даної групи відносяться прізвища з наголосом на останній склад. (Ковалько, Редько та ін). Звучання таких прізвищ надає людині особливий фарс і незвичайність. Від них всього можна чекати, їхні вчинки передбачити практично неможливо.

Значення прізвища на долю людини

Історія виникнення вашого прізвища допоможе вам дізнатися багато цікавої інформації про своїх предків. Крім того, справжнє її тлумачення допоможе в якійсь мірі вибрати свій життєвий шлях.

Як було сказано вище, в давнину прізвища часто надавалися з урахуванням професії та роду діяльності людини, або з урахуванням місця її народження. Прізвище Коломенський вказує, що предки, найімовірніше, жили в Коломиї. Отже, у цьому місті володар даного прізвища буде відчувати себе як вдома, і його енергетична сила збільшиться.

А прізвище Писарєв говорить про те, що предки займалися складанням літописів, вчили грамоті або, можливо, були особистими писарями самого царя. Є думка, що здібності предків передаються з прізвища, а це значить, людині з прізвищем Писарєв добре було б пов’язати своє життя з журналістикою і літературою.

Інше тлумачення значення прізвищ пропонують в нумерології. На їхню думку, кожне прізвище має свій числовий код, який і визначає характер і долю людини. З допомогою нумерологічного розрахунку можна перевірити, як впливає на вас ваше прізвище, і яку випромінює енергетику.

Кожній букві алфавіту відповідає певна кількість:

А, І, С, – число 1; Б, Ї, Т, И – число 2; В, К, У, Ь – число 3; Г, Л, Ф, Е – число 4; Д, М, Х, Ю – число 5; Е, Н, Ц, Я – число 6; Є, О, Ч – число 7; Ж, П, Ш – число 8; З, Р, Щ – число 9

Значення прізвища в житті і долі людини в нумерології

Зіставте літери свого прізвища з цифрами, які їм відповідають. Далі складіть отримані числа. У результаті повинно вийти однозначне число.

Наприклад, прізвище Петров в цифровому форматі буде виглядати так: 8+6+2+9+7+3 = 34 = 3+4 = 7. Сімка в даному випадку буде нумерологічним числом прізвища. Якщо у вас вийшли числа 11, 22 і 33, то їх до однозначного числа доводити не потрібно. Що ж означає число вашого прізвища?

Число 1 – незалежна і уперта людина із сильним вольовим характером. Ви самі приймаєте рішення, але часом занадто багато на себе берете.

Число 2 – вас відрізняє спокій, чуйність, миролюбність і тактовність. Ви сама чарівність і ніжність. Любите працювати в команді, легко сходитеся з людьми.

Число 3 – ви оптиміст по життю. У вас гарне почуття гумору, але в серйозних ситуаціях ви здатні зосередитися і включити свою відповідальність та рішучість.

Число 4 – ви відрізняєтеся рідкісним терпінням і працьовитістю. В житті така людина «довго запрягає, але швидко їде». Завдяки своїй завзятості можете досягти багатьох вершин.

Число 5 – ви легкі на підйом, у вас добре розвинене почуття авантюризму. Не терпіть нудьгу і монотонну роботу. Дуже рухливий і активний чоловік, який завжди і скрізь знайде собі застосування.

Число 6 – особа-баланс. Але при цьому ви досить розважливі і прагматичні. Ви далеко не альтруїст, у взаєминах з людьми для вас важлива користь, відповідна віддача і вигода.

Число 7 – у вас добре розвинені лідерські якості та аналітичні здібності. Ви вмієте помічати дрібниці і деталі. Володієте хорошою пам’яттю. Інформація, яку ви ненароком можете запам’ятати, дуже часто приносить користь вам у житті. У вас гарні перспективи в бізнесі і кар’єрі. Ви прагнете до матеріального успіху, але не забуваєте і про духовний розвиток.

Число 8 – успіх у кар’єрі та бізнесі гарантований. Ви любите гроші, а вони люблять вас. Вам подобається планувати, витрачати та заробляти. У вас є добре розвинені якості вмілого ділка.

Число 9 – ви часто перебуваєте в своїх фантазіях. Реальний світ вас не влаштовує, тому ви віддаєте перевагу сховатися у світі власних ілюзій.

Читайте також: Візьміть дві пачки солі, а потім викиньте подалі від будинку: 1 березня – особливий день, коли можна позбутись від проблем

Число 11 – ви володієте яскраво вираженими організаторськими здібностями. Вас цінують за ваші ідеї і нестандартний підхід до вирішення завдань. Протягом життя ви перебуваєте в постійному пошуку себе. Ваша тяга до знань і допитливість не дає зупинитися на чомусь одному.

Число 22 – матеріаліст до мозку кісток. Ви здатні маніпулювати людьми і отримувати від них те, що вам потрібно.

Число 33 – вас відрізняє відповідальність, внутрішній спокій, цілеспрямованість. Ви любите отримувати нові знання та ділитися інформацією. З вас вийшов би хороший викладач або тренер.

Кажуть, що при зміні прізвища змінюється і доля людини. Це підтверджено багатьма історичними фактами. Так що якщо вам не подобається вплив прізвища на вас, ви можете просто змінити його.