fbpx

Молитва перед іконою Введення в Храм Пресвятої Богородиці: про що слід молитися сьогодні

О, Пресвята Діво, Царице небесах і землі, обрана наречено Божа, що прийшла в храм законний на заручени до Нареченого Небесного! Ти залишила єси люди Твоя і дім батька твого, щоб принести Себе в жeртву чисту і непорочну Богові, і перша дала обітницю дівоцтва.

Даруй же і нам соблюдать себе в цнотливість, і чистоті, і зі страхом Божим у всі дні життя нашого, нехай буде він храмом Духа Святого, особливо допоможи всім в наслідуванні Твоєму в своїх оселях і обручи собі на служіння Богові в чистоті дівоцтва проводити життя своє і від юності нести ярмо Христове добре і легке, свято берегти обітниці свої.

Ти провела, Всечистая, всі дні юності Твоєї в храмі Господньому далеко від спокус світу цього, в пильнуванні молитовному і у всякому утриманні душевному і тілесних, допоможи і нам відбивати всі спокуси ворожі від плоті, світу і диявола, і перемагати оті молитвою і постом.

Ти у храмі Господньому з Ангелами перебуваючи, прикрашена усіма чеснотами, особливо ж смиренністю, чистотою і любов’ю і гідно вихована ти.

Читайте також: Молитва до святої Марти про здійснення бажання

Допоможи ж і нам, підкореним гордістю, нестриманістю і лінощами, здобувати повсякчас досконалість духовну, так уготовану кожній з нас з поміччю Твоєю вбрання шлюбне душі своєї і свого добродіяння, щоб не бути не готовими з’явимося у стрітення Безсмeртному Нареченому нашому і Сина Твого, Христу Спасителю і Богу нашому, але нехай прийме з мудрими дівами в обителі райські, і з усіма святими сподоби нас славити і прославляті всесвяте ім’я Отця і Сина і Святого Духа і Твоє милостиве заступництво завжди, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Джерело.

You cannot copy content of this page