fbpx

Моя бабуся завжди кілограмами скуповувала сіль, чим дивувала всіх сусідів. Але дізнавшись, що вона робить з нею, самі повторюють тепер

Сіль здавна застосовується як засіб для чищення. Сіль — відмінна речовина для дезінфекції та чистки різних предметів, що не має токсичного ефекту.

Крім того, сіль коштує дуже дешево, тому немає ніяких причин не використовувати її. Адже дорогі чистячі засоби не тільки дорогі, але шкідливі для здоров’я, оскільки містять шкідливу хімію. Джерело.

1. Захист від мурах.
Якщо ви хочете позбутися від мурах на вікнах, дверях або в шафках, посипте ці місця сіллю. Це також знизить рівень вологості в будинку.

2. Полірування міді, латуні і срібла.
Ці метали вицвітають, якщо їх не чистити. І для цього вам знадобиться сіль. Змішайте сіль з яблучним оцтом і натирайте металеві предмети до блиску. Це натуральний засіб виведе всі плями і сліди бруду.

3. Очищення стоків.
Розчиніть трохи солі в гарячій воді і промийте цією сумішшю стік раковини у ванній або кухні. Сіль розчинить жирові відкладення, які забивають труби і неприємно пахнуть.

4. Миття вікон в будинку і автомобілі.
Розчиніть 2 столові ложки солі в 3,5 літрах теплої води. Цією сумішшю можна мити вікна і виводити стійкі плями. А найкраще — ефект чистоти збережеться надовго.

5. Омолодження шкіри.
Змішайте сіль з ефірною олією лаванди або оливковою олією. Нанесіть цю суміш на тіло. Зачекайте пару хвилин, потім змийте теплою водою. Сіль забезпечить швидке і ефективне відлущування. Крім того, шкіра придбає молодий і здоровий вигляд.

6. Лікування зубного болю.
Якщо ви страждаєте зубним болем або виразками в роті, вам допоможе сіль.

Просто розчиніть трохи солі в теплій воді. Переконайтеся, що вона розчинилася повністю.

Прополощіть рот цією сумішшю. Результат не змусить себе чекати.

7. Відбілювання зубів і догляд за порожниною рота.
Щоб зробити отбеливающую суміш, змішайте в рівних пропорціях соду і сіль.

Читайте також: Квартирантка залила гарячий очет в трубу. Сантехніки були шoкoвaні!

Використовуйте цю суміш в будь-який час. Вона поверне вашим зубам природний блиск.

8. Поліпшення результатів прання.
Щоб захистити одяг від усадки, додайте в пральну машину трохи солі. Це особливо корисно, якщо ви сушите одяг на сонці.

9. Відновлення кольору штор і килимів.
Якщо ви хочете повернути колір штор і килимах, вам знадобиться соляний розчин. Він додасть їм новий вид навіть після разової обробки. Помістіть ганчірку в концентрований соляний розчин. Через деякий час витягніть її і протріть їй килими та штори.

You cannot copy content of this page