fbpx
Гороскоп

Можлива окупація кількох міст: прогноз зірок для України на травень

Відома астрологиня Анна Єфремова повідомила, що незабаром настане несприятливий період для України. За її словами, російські війська можуть окупувати наші території, як це було в 2014.

“З 22 травня включиться несприятлива комбінація в Україні, яка віщує втрату землі, визначеної території за вимушеними обставинами. Буде вона активна до лютого 2023. Але це не означає, що ситуація по всій країні буде однаковою. Така ж включалася в 2014 році, коли сталася ситуація з Кримом і частиною Донецької та Луганської областей”, – написала експерт.

Також вона зазначила, що найголовніший сценарій почне програватися після травня 2022, і він несе для України ризики втратити території в офіційному форматі.

“Зараз активний Сатурн, і він не питає хочеш ти чогось чи ні, він примушує тебе погодитися з певною ситуацією по сфері будинку, де знаходиться. Сатурн розташований в 12-му секторі (сектор втрат) разом з 4-м сектором (земля). Вибір без вибору. При цьому не важливо, що ти робиш або не робиш. Це потужна енергія, яка буде діяти в незалежності від бажань і вчинків людини”, – йдеться у передбачені Єфремової.

Матеріал має виключно інформаційний характер, редакція може не поділяти думку автора.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page