Можуть відпустити образи: знаки Зодіаку, здатні пробачити зраду

Риби

Зрада для чутливих індивідів цього сузір’я стане справжнім потрясінням. Риби переживатимуть його важко, але при цьому не відразу кидатимуться в крайнощі.

Вони намагатимуться увійти в положення зрадника, стати на його місце, зрозуміти, що ним керувало. Якоїсь миті вони вибачать його, оскільки мотиви його вчинку Рибам стануть очевидними.

Рак

Для вразливих людей цього знаку зрада є тяжкою травмою. Раки переживатимуть, не знаходитимуть собі місця, коли з ними обійдуться не найкращим чином.

Негативні емоції в них будуть вирувати, але все ж таки під контролем представники знаку зможуть їх зберегти. Свого невірного товариша вони вибачать у якийсь момент, але далеко не факт, що стосунки з ним продовжуватимуться після цього.

Терези

Противники конфліктів, якими є представники даного зодіакального сузір’я, не провокуватимуть війну, не опускатимуться до помсти.

Терези будуть злитися на зрадника, дратуватимуться, згадуючи те, що він накоїв. Але вони все одно вибачать його, намагатимуться згладити всі гострі кути у відносинах із ним, щоб вони мали шанс продовжуватися.

Стрілець

Шляхетним і щедрим Стрільцям не властива злопам’ятність. Вони керуються філософськими переконаннями, спираються ними, коли приймають рішення будь-якого роду.

Представникам знаку це дозволять пробачити та зрозуміти того, хто їх ображає будь-якими вчинками, не зациклюватись на негативі.

Близнюки

Стабільність та сталістю особистості цього знаку не відрізняються. Близнюки демонструють мінливість завжди і в усьому. Образи винятком не є.

Представники знаку прощатимуть усе, звільнятимуться від будь-якого вантажу, щоб він не заважав їм. Навіть спілкуватися із зрадником вони можуть, коли емоції відступлять.

Люди згаданих сузір’їв не ображатимуться довго. Вони воліють вибачити зраду і забути про неї. Їм так простіше та легше жити на світі.