fbpx

Мрії почнуть здійснюватись. Гороскоп на 23 листопада: вдалий день для Тельців, успіх для Водоліїв

Овен

Дуже сильний вплив несприятливих тенденцій, велика ймовірність невдач. Хоч би як ви намагалися досягти успіху, скільки б зусиль не прикладали – зірки не на вашому боці, і навряд чи це вдасться змінити. На щастя, ви не залишаєтеся наодинці зі своїми труднощами, але люди, які приходять на допомогу, діють не зовсім так, як вам хотілося б.

Телець

Дуже вдалий день. Ваші успіхи помітні неозброєним поглядом, ви блискуче справляєтеся з вирішенням складних завдань, долаєте перепони, які змусили відступити інших. Мрії почнуть здійснюватись. Середина дня підходить для важливих зустрічей, вони пройдуть саме так, як вам треба.

Близнюки

Можна завершити розпочаті раніше справи. За щось нове поки що краще не братися, занадто висока ймовірність помилок, навряд чи вдасться впоратися із завданням у розумні терміни. Велика ймовірність розбіжностей із малознайомими людьми. Ваші вчинки у багатьох викликають подив, і не всі вважають за потрібне приховувати його.

Рак

Вдалий день для того, щоб скласти довгостроковий план дій, переоцінити свої глобальні цілі. Не поспішайте щось кардинально змінювати, цього дня варто зосередитися на збереженні того, що ви цінуєте. Це стосується й фінансової сфери: сьогодні краще не витрачати гроші, проте можна покласти їх на рахунок у банку.

Лев

Замість того щоб діяти спокійно і послідовно, ви кидаєтеся вирішувати всі проблеми, що виникають, особливо не замислюючись про те, чи є в цьому необхідність. Варто прислухатися до порад розумних та досвідчених людей: це допоможе уникнути марної метушні та правильно розподілити сили.

Діва

У цей день вам доведеться мати справу з досить неприємною особливістю, яка раз у раз втручається у ваші справи. Можливі серйозні розбіжності з керівництвом, деякі представники знаку всерйоз замисляться про зміну роботи та отримають відповідні пропозиції.

Терези

Відповідний день для професійних експериментів. Можна братися за нові справи і не сумніватися в тому, що ви з ними чудово впораєтеся. Колеги підтримують усі ваші починання та пропозиції, і це вас буквально окрилює. Однак не забувайте про те, що відповідальність за помилки та невдачі (а вони, на жаль, не виключені) нести доведеться вам, і не лінуйтеся вкотре перевірити чужу роботу.

Скорпіон

Сміливо загадуйте бажання і не сумнівайтеся, що вони здійсняться найближчим часом. Це той самий день, коли можливе досягнення навіть тих цілей, які здавались вам фантастичними. Ви знаєте, що здатні на подвиги – а оточуючі підтримують вас у всіх починаннях, що приємно вражає.

Стрілець

Незважаючи на ранкові хвилювання та переживання, день складеться вдало. Можуть виникати розбіжності з сім’єю, але ви докладете зусиль, щоб зберегти світ – і досягнете успіху. Більше того, вдасться вирішити якісь давні проблеми, через які ваші стосунки з близькими не були ідеальними.

Козеріг

Виникає безліч неоднозначних ситуацій, дуже непросто виявляється розібратися, що до чого. Прислухайтеся до порад – вони виявляться надзвичайно тямущими. Не варто переоцінювати бізнес-ідеї, які відвідають вас цього дня: швидше за все, вони не принесуть нічого, окрім турбот та хвилювань. Не ризикуйте ризикувати грошима, уникайте незапланованих витрат.

Водолій

Успіх посміхається тим, хто не боїться проявити себе, привернути до себе увагу. Ви відкриті для спілкування і здатні підкорити серця навіть неприступних осіб. Проте треба пам’ятати: якщо у цей день розпочнуться романтичні стосунки, складатимуться вони дуже непросто.

Риби

Жодних неприємних сюрпризів цей день не дасть, а от приводи для радості знайдуться. Професійних успіхів ви домагаєтеся майже без зусиль, тому що користуєтеся досвідом більш досвідчених колег, дотримуєтеся хороших порад. Риби-керівники приймають правильні рішення, що стосуються кадрової політики, а рядові співробітники мають змогу проявити себе з кращого боку.

You cannot copy content of this page