fbpx

Мудрі Притчі Соломона: 6 головних принципів фінансового і життєвого успіху

Цих принципів набагато більше, тут взято найосновніші і часто повторювані. Вірю, що наймудріша і багата людина розумівся на грошовому управлінні і примноженні.

Богу – віддавай Боже

Шануй Господа своїм надбанням, першими плодами від всіх своїх врожаїв. Тоді наповняться до відмови твої комори, і молоде вино переповнить твої давильни.
Притчі 3: 9-10

Господь в єврейському законі наказав Своєму народу – віддавати десятину, тобто перші плоди будь-якого зиску. Оскільки тоді була розвинена сільсько-господарська справа, то і давали десятину їжею, вином і м’ясом.

Читайте також: Чому жінці не можна першою хрестити дівчинку?

Зараз же, наш зиск – це гроші. І даючи відразу десяту частину Богу і на Його справу, ти виконуєш головний закон достатку. Всевишній благословить і захистить інші 90% твого доходу! Перевірено! І Соломон був вірний в цьому!

Шукай мудрості, а не грошей

Бо мудрість вигідніше срібла і приносить більший дохід, ніж золото.
Притчі 3:14

Як Соломон став найбагатшою і найвпливовішою людиною світу? Він попросив у Бога мудрості і шукав її щодня в кожну дрібницю: спостерігав за природою, за людьми, за їх словами і вчинками. Соломон завжди робив висновки з усього, що побачив і дізнався, і застосовував це на практиці. Так, вступаючи мудро, до нього прийшли і слава, і багатство! І до тебе вони прийдуть.

Допомагай людям

Не стримуй благо тим, хто його гідний, коли це в твоїй владі. Не говори ближньому: «Приходь пізніше, я дам тобі завтра», коли у тебе є те, що він просить.
Притчі 3: 27-28

Коли у тебе є можливість допомогти – допомагай! Допомогою можуть бути гроші, речі, слова, підтримка, час. Все, що ти можеш віддати людям, коли це їм дійсно необхідно – роби це, не чекаючи кращого моменту, тому що завтра допомога може і не знадобитися.

Сьогодні – твій кращий шанс подати руку допомоги і отримати благословення від Творця!

Один дає щедро, а все багатіє; інший ощадливий непомірно, а впадає в нужду. Щедра душа буде насичена; втамує спрагу іншого і сам ніколи не спрагнутиме.
Притчі 11: 24-25

А ще не будь занадто приліплений до грошей, самі по собі вони всього лише – засіб, а не мета. Нехай твоя душа буде щедрою!

Будь вірним

Тримай свій шлях від неї подалі, до дверей її будинку не наблизишся, щоб честі своєї ти іншим не дав, і безжальним – за свої роки, щоб багатством своїм не наситились чужі, і твоя праця не збагатила чужого будинку.
Притчі 5: 8-10

Дуже цікавий принцип. У Притчах Соломон дуже багато говорить про вірність, переважно, подружню, але цей принцип можна взяти і по відношенню до людей у справі.

Коли ти вірний чогось, ти вкладаєш в це, ти будуєш по цеглинці в якомусь напрямку. Коли ти розпорошуватимеш себе направо і наліво – ти марнуєш свої сили і майно. Задумайся над цим. Дуже глибокий принцип.

Не лінись

Соломон не був з тих Царів, що лежать в покоях, плюючи в стелю. Він постійно щось робив, будував, міняв, оснащувати. І він знав, що бездіяльність – прямий шлях до бідності.

Трохи поспиш, подрімати ще трохи, руки склавши, щоб полежати – і прийдуть до тебе злидні, як жебрак, і наздожене потреба, як розбійник.
Притчі 6: 10-11

Ледачі руки повергають в бідність, а старанні руки приносять багатство.
Притчі 10: 4

Обробляючий свою землю буде їсти досхочу, а той, хто ганяється за порожніми мріями – не розумом. Від плоду своїх уст Людина насичується добром, і хто трудиться руками, теж отримає нагороду. Притчі 12: 11, 14

Роби щось. Не чекай, що само собою щось зміниться. Зміни починаються з твоїх дій! І фінансове благополуччя – тим більше!

Вчися!

Віддайте перевагу повчанню моєму ніж сріблу, знання – краще золота, тому що мудрість дорожча за перли, і всіляке жадання тобою з нею не зрівняється.
У мене багатство і слава, міцний достаток і благодіяння. Мій плід краще чистого, найкращого золота, і даю я більше, ніж добірне срібло.
Притчі 8: 10-11, 18-19

Знання і саморозвиток – найцінніший внесок, який може зробити людина. Так було в стародавні часи (навчання могли отримати тільки обрані), і так є зараз.

Отримуй нові навички в тій справі, яка тобі подобається, вчи мови, розвивай свою особистість у всіх сферах – і повір, твоє фінансове благополуччя буде рости!

І, звичайно, все, що у тебе є – це Божий подарунок в твоє життя. По суті, у нас немає нічого свого, але нам довіряють щось Зверху.

Люби Бога, вір Йому, дякуй Йому – і комори у твоєму житті будуть сповнені грошей, любові і щастя!

Джерело.

You cannot copy content of this page