fbpx

Мудрий лист жінки до молодих дівчат. Хотіла б я прочитати це років десять тому

“Стосунки мають бути простими як дві копійки, адже любов не прорахувати”

— Стосунки, які мають шанс бути довгостроковими, не повинні бути складними за визначенням. Ну скільки часу людина здатна виносити мозок собі й іншим в режимі нон-стоп? Ну півроку, рік, в особливо запущених випадках — кілька років. А потім він усіх дістає остаточно і публіка в скорботному мовчанні покидає зал для глядачів, залишаючи героя на самоті потіти на сцені під жаром софітів. Джерело

Так звані складні стосунки, всі ці прийшов-пішов» і багатогодинні розмови про високе — це, пардон, від надлишку вільного часу. Це неправильні стосунки. Серйозно. Це як якщо ви приходите в автосалон і хочете бентлі, хоча ваших коштів в кращому разі вистачає на перший внесок за жигулі в базовій комплектації. Ви можете приходити в цей салон роками, але все, що вам світить — це таки жигулі».

Ви будете говорити, що бентлі — єдине, що вам підходить, ви говорите всім своїм рідним і друзям, ви будете робити скорботне обличчя і заламувати руки, ви зіпсуєте собі життя, ви зведете страждання в фетиш, але ви жодного разу не задумаєтеся, що все, що вам потрібно — це міцна, надійна робоча конячка з працюючим кондиціонером, чистим салоном і правильно підібраною гумою, яка доставить вас з пункту А в пункт Б.

Неважливо, геній чи він фізик або простий Вася-фрезерувальник, неважливо, яка в нього освіта, на скількох мовах він каже, скільки жінок у нього було і хороші чи він пише вірші, важливо лише те, наскільки вам з ним комфортно.

Якщо він доводить вас до депресії, якщо вам з ним не менш погано, ніж без нього, якщо ви знаєте, що вам з ним нічого не світить, якщо він виносить вам мозок, якщо він любить всі ці фразочки «Я не готовий» або «Нам треба почекати» або «Мені треба подумати» або «Це так складно», посилайте його. Чи любили ви його дійсно чи це була всього лише примха — ви зрозумієте тільки пізніше, тому що ви зовсім нічого не втрачаєте.

Любов взагалі не піддається визначенню стан, за любов часто помилково приймають жадання, повага, звичку, заздрість, бажання поквитатися і багато чого ще. Від «складних» відносин ви не виграєте нічого, крім головного болю.

Ще раз і ще раз: Стосунки повинні бути простими

Воно ж як буває? Спочатку нам потрібен високий,стрункий, красивий, романтичний, перспективний чоловік і тільки набагато пізніше ми розуміємо — що нам потрібна просто людина, на яку можна покластися, яка буде поруч не тоді, коли у нього в голові правильно перемкнуло. А завжди. Завжди, розумієте? Тому надійність — вкрай важлива якість.

Йому допомагати вам у найскладніші моменти життя, і крок вправо, крок вліво — кінець. Тому відповідальність — теж вкрай важлива якість.

Вам захочеться ділитися з ним радістю, перемогами і поразками, мріями і побоюваннями, тому вміння співпереживати — це взагалі капець як важливо.

Ви вивчіть його вздовж і впоперек, ви будете розуміти один одного з півслова, ви врешті-решт притретесь один до одного , ви будете продовжувати скандалити і миритися, тому що він все-таки не ви, це інша людина, хоч він і заточився під вас так само, як і ви під нього. Тому терпимість — без неї ну просто ніяк.

І ви постійно будете поступатися один одному частину себе, частинку за частинкою відгризаючи свої холостяцькі звички, це модне нині слово компроміс, так що гнучкість — це теж дуже-дуже важливо.

І ви будете приймати важливі рішення, разом і окремо, рішення, які цілком здатні змінити ваш поточний уклад життя, так що без довіри — ну просто ніяк взагалі.

Читайте також: “Майте совість! Я купила квиток в Аргентину, завтра у мене літак. Я вас люблю, і онуків дуже люблю, але сидіти з ними не буду” – приголомшила бабуся

Задумайтеся, ось коли вам було 20, ви ж ні про що це не думали, вірно? Вам хотілося, щоб він хвацько повозив вас на крутій машині, подарував квіти і красиво так поцілував прямо в губи.

І щоб ви любувалися його прекрасними очима і взагалі були б як на картинці. Все, що вам від нього потрібно — це усвідомлення, що ось з цією людиною-і у вогонь, і у воду, і в мідні труби, і що коли він поруч-вам дуже добре. І що без нього вам набагато гірше, ніж з ним.

Любов — вона заздалегідь не прораховується. Ніколи.

А всі ось ці «складні» відносини — ну краще підіть на курси крою і шиття, чи що, або сиротам допоможіть. Залиште свій бідний мозок в спокої, у нього і без вас клопоту повна голова.

You cannot copy content of this page