fbpx
Життя

Ми побачилися, він вибачався, говорив, що так вийшло, що він з нею не живе, ми стали частіше бачитися, знову почалися стосунки, бувало, що нагадувала йому про те, що трапилося, сварилися, але продовжували бачитися

Поділюсь своєю історією кохання. Мені було 20 років, йому 26, коли ми познайомились. Він був саме такий, яким я його й уявляла – сильний сміливий, високий спортсмен.

Перший рік ми просто зустрічалися, каталися, я до себе близько не підпускала, я досить холодна людина, трохи закрита (напевно це нас згуртувало, він був таким же).

Я студентка, має свою справу і відповідно постійно роз’їзди. Бувало, бачилися лише двічі на місяць. Я на більше тоді й не претендувала, тому що у нас ще нічого не було, і ми просто спілкувалися.

Звичайно завжди ініціатором був він, а я любила отримувати повідомлення, як сильно він сумує за мною.

Він перший почав заводити розмови про дітей спільних, про те, щоб разом жити, але з розмов ми не зрушили. Через рік наші стосунки стали ближчими і я почала відчувати, так би мовити владу.

Я почала контролювати, перевіряти, накручувати себе і пред’являти йому свої підозри. З’явилися вони після того, як мої подруги, сидячи за столом, сказали, що він 100% мені зраджує, тому що старший за мене і постійно роз’їзди.

Я почала себе накручувати, настільки, що щодня писала йому про зраду. Хоча доказів у мене не було, просто мене переслідувала ця думка.

Я писала з нових сторінок йому, щоб перевірити (найцікавіше, що він займався тим самим, перевіряв мене, але заперечує досі). І за кілька місяців таких претензій він почав віддалятися (зараз я розумію, що сама винна, кому таке сподобається).

Одного дня він відповідає мені на повідомлення: «Не пиши сюди, більше нічого немає». Я намагалася домогтися відповіді, пояснення, 2 місяці писала в порожнечу, він уже не відповідав на повідомлення.

Минуло півроку, почала жити своїм життям, почалися нові стосунки, але його я не забула, написала повідомлення. Ми зустрілися, поговорили, я думала, зможемо відновити стосунки, але дізнаюся, що в той час, коли ми сварилися, він мені зрадив, і та дівчина чекала від нього дитину (дізналася я не від неї).

Сказати, що я була принижена, нічого не сказати. Я не могла повірити, як він міг так вчинити, приховував, казав, що це не його дитина, але я всю правду знала. Ми, природно, припинили спілкування.

Як мені було боляче. Я жила у прострації, нічого не хотіла.

Згодом я вчилася жити по-новому, і все налагоджувалося, я подорожувала, працювала і жила без тих хвилювань. І тут листопад 2019 року (з моменту останньої зустрічі пройшов рік) і він пише мені повідомлення.

Ми побачилися, він вибачався, говорив, що так вийшло, що він з нею не живе, ми стали частіше бачитися, знову почалися стосунки, бувало, що нагадувала йому про те, що трапилося, сварилися, але продовжували бачитися.

Так минув ще рік. Потім знову сталася сварка, і ми не спілкувалися 3 місяці. Тоді вже я перша запропонувала помиритися, написала йому (січень 2021 р.) не змогла його відпустити і наші стосунки почалися в 3 рази.

Ні я, ні він, не змогли відпустити один одного, але обидва розуміли, що нічого хорошого не буде, ми маємо величезну пристрасть один одному, але ми як кішка з собакою. Я його люблю і думаю, що й він мене.

Але я не змогла пробачити те, що він накоїв, він казав: «якщо не можеш прийняти, відпусти.

Але я не змогла і ми знову перестали спілкуватися.

Я не знаю що мені робити.

Мені з ним погано і без нього.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page