Ми приділяємо дітям дуже багато часу і уваги, але моя дружина важливіше дітей. І ось чому

Ми приділяємо дітям дуже багато часу і уваги, але моя дружина важливіше дітей. І ось чому!Джерело:

Майже кожен день в 8.30 батько говорить своїм дочкам-підліткам, щоб в 9 вечора вони йшли у свої кімнати. Ні, їх не змушують відразу лягати спати. Вони можуть займатися своїми справами до пізньої ночі. Причина такій ранній «відправці» до своєї кімнати проста – їх батьки просто хочуть побути хоч пару годин наодинці.

Здебільшого дівчинки закочують очі, але все-таки коряться. Вони вже знають, що тато і мама скучили за спілкуванням один з одним. Їм потрібно насолодитися товариством одне одного.

У цій родині так повелося з давніх-давен. Діти, звичайно ж, дуже важливі. Вони їх люблять і майже всі сили і витрати йдуть на них. Майже. Подружжя в своїй родині не забувають про таку важливу деталь, як «ми». Для них бути разом, любити і підтримувати кoxaнoгo вкрай необхідно.

Читайте також:Чому так важливо часто усміхатися

Саме здорові відносини між чоловіком і дружиною є тим фундаментом, на якому будується шлюб. Діти ж тільки цементують його. Але конструкцію будівлі під назвою «сім’я» тримають не вони, а любов їх батьків.

І до появи дітей, чоловік і дружина були сім’єю. Без їх любові не було б дітей. Як буде будуватися власна сім’я у дітей, закладається ще в дитинстві, коли вони спостерігають за своїми татами і мамами.

Діти – це гості в нашому житті. Їх треба нагодувати, виховати і відпустити. Не варто їх тримати в родині до тридцяти років. Вони повинні створювати свої сім’ї і жити окремо від тата і мами. І як тільки вони вилетіли з батьківського гнізда, чоловік і дружина залишються вдвох.

Тому дуже важливо зберегти ті теплі відносини, які були в перші роки шлюбу. Працювати над відносинами з чоловіком потрібно завжди. Саме з цієї причини пріоритетом повинна бути саме друга половинка.

Виховувати потрібно не дітей, а себе. Дитина, як губка, вбирає все, що бачить, чує, відчуває. Яка буде атмосфера в сім’ї, таку ж він (вона) перенесе у доросле життя. Ось чому дружина або чоловік повинні бути на першому місці. Діти – на другому. На дуже близькому, але все-таки другому місці.

Сучасна людина живе в світі, який обертається з шаленою швидкістю. Багато справ відволікають її від самого головного, від своєї сім’ї.

Час необхідно проводити з дітьми, але не потрібно забувати і про свою половинку.