fbpx

“Ми разом вже 13 років, але ніколи не одружимося”

Ми з пaртнером разом вже 13 років, але не збираємося розписуватися. Багато з друзів пов’язують себе шлюбом, а у нас інші плани. Ми не відкладаємо шлюб, ми вирішили в принципі в нього не вступати. Для цього є певні причини.

1. Шлюб не дасть нам нічого важливого

Мені складно уявити, що корисного заміжжя може принести в життя. Після 13 років стосунків ми з Джошем і так бачимо майбутнє разом. Шлюб не стане додатковим захистом від розриву відносин, не полегшить життя дітям, ми просто не маємо наміру їх заводити. Він не додасть нікому з нас фінансової стабільності, адже ми і так з підліткового віку ділимо всі витрати навпіл.

2. Весілля стало б марною тратою часу і грошей

Реєстрація шлюбу, де ми живемо, коштує недорого. А ось витрати на весілля можуть виявитися безмежними. Ні у мене, ні у партнера немає багатих батьків, які могли б дати грошей на свято. Звичайно, ми можемо попросити наших мам допомогти з цим і самі все прикрасити, але навіть бюджетне весілля зажадає чимало часу і грошей. Ми з Джошем в першу чергу зайняті кар’єрою, плануємо заснувати свій бізнес, нам потрібно виплачувати кредити, раціонально вкладати гроші і економити. Бажано, щоб при цьому у нас залишалося достатньо часу і коштів на комфортне і цікаве життя.

Я не можу придумати жодної причини влаштовувати весілля, навіть якби воно якимось дивом обійшлася в 100 доларів. Наші друзі та родичі і так знають, що ми любимо один одного. Якщо ми раптом вирішимо це відзначити, то просто влаштуємо вечірку. І, звичайно, не можна забувати про цін на обручки. Цих грошей мені, мабуть, вистачило б, щоб виплатити залишок кредиту на навчання або внести аванс за оренду будинку. По-моєму, обидва варіанти набагато романтичніші, ніж блискучий камінчик на пальці.

3. Це зайві витрати і клопоти для друзів і близьких

З мого досвіду, на чужі весілля доводиться витрачати багато часу і грошей. Наші друзі виплачують кредити за навчання і намагаються влаштувати власне життя. У батьків ледь вистачає коштів на оплату рахунків. Ми абсолютно не хочемо змушувати їх витрачатися на наряди і подарунки. Звичайно, було б здорово влаштувати вечірку з усіма друзями і родичами, але краще ми просто позвемо їх на барбекю у дворі.

Читайте також: Чи не двійнею вaгiтна?: Лілія Ребрик здивyвала чималим живoтиком у дивнiй сукні (фото)

4. Ми виросли в неповних сім’ях

Ми не втратили віру в любов через розлучення батьків. Швидше, зрозуміли, чого робити не варто. Ми усвідомили, що шлюб мало що значить, адже завжди можна розлучитися, він не гарантує щасливе спільне життя. Шлюб не впливав на те, чи були щасливі у відносинах наші батьки.

Мої дядько і тітка живуть разом 30 років і при цьому офіційно не одружені. Батько живе зі своєю подругою 5 років і набагато щасливіший з нею, ніж був у шлюбі з моєю мамою. Ситуації бувають різні, але, з мого досвіду, шлюб або його відсутність не впливають на благополуччя відносин.

5. Нас не хвилюють соціальні норми

Виходити заміж тільки тому, що так треба? Мене не хвилює, що думають інші. Я намагаюся в усьому керуватися власними цілями і переконаннями. Ми з Джошем не ненавидимо шлюб як такий і не проти подружніх пар. Для вас шлюб важливий, цінний, священний? Що ж, вважати його таким ваше право. Сподіваюся, що ви як слід обдумаєте ставлення до нього ще до того, як почнете вкладати в процес підготовки до весілля час, гроші і емоції.

Джерело.

You cannot copy content of this page