fbpx

Ми так і не сказали одне одному ці три найважливіші слова. І ось я стою на її поxopоні

9 клас
Вона стояла біля парти з сумним обличчям. Я підійшов і запитав, що сталося. Виявилося, що вона не розуміє математику, природно я запропонував їй допомогу! Вона посміхнулася, поцілувала мене в щічку і сказала, що я найкращий друг на світі. А я боюся сказати їй, що кохаю її.

10 клас
Вона зателефонувала мені і попросила приїхати. Її кинув хлопець і вона не може бути вдома одна. Ми сиділи у неї і дивилися фільм, пізно ввечері вона зібралася спати, перед цим поцілувала мене в щоку і сказала, що я найкращий друг на світі. Я кохаю її, але чомусь так боюсь в цьому зізнатися!

11 клас
Вона підійшла до мене і попросила піти з нею на випускний бал, так як її хлопець захворів, а сама вона йти не хоче. Я погодився. Вона поцілувала мене в щоку і сказала, що я найкращий друг на світі. А я кохаю її, але так боюся їй у цьому зізнатися.

5 серпня
Вона підбігла до мене, поцілувала в щоку і сказала, що я найкращий друг на світі. І ось вона йде до вівтаря. Яка ж вона красива в цій весільній сукні! Сподіваюся, вона кохає його, адже для мене головне, щоб їй було добре, тому що я кохаю її, але так боюся їй у цьому зізнатися, бо тоді втрачу її!

Читайте також: Не встигла чоловіка пoxoвати, як нове кохання знайшла. Вся школа гуділа про нову пасію Мирослави Іванівни. А потім леди жива залишилася

Минуло багато років

Я стою на пoхoрoні. Минуло вже багато років, а я все одно кохаю її. Я перебираю її речі, знаходжу особистий щоденник і читаю одну єдину фразу: «Він найкращий друг y світі, ніхто мене не розуміє крім нього! Скільки разів він виручав мене. Втішав коли мене кидали хлопці, навіть сходив зі мною на випускний бал. Я так кохаю його, але дуже боюся в цьому зізнатися, тому що боюся його втратити!»

Для щастя одному з них варто було наважитися сказати всього три слова.

Не втрачайте момент і коханих людей!

You cannot copy content of this page