fbpx

Ми з братом не спали майже всю ніч, але шикарний сюрприз до 8 березня для мами був готовий. З ранку прокинулися від неймовірного сміху батьків. Вони тримали одне одного, щоб не звалитися на підлогу. Наша стара чавунна ванна до країв було наповнена чищеною картоплею … (два великих мішки, між іншим)

Мені було років п’ять, брату на два більше і на нас невблаганно насувалося 8 березня. Порадившись, вирішили, що листівки зроблені своїми руками – це в нашому віці вже несолідно. Це мав бути більш дорослий подарунок, але теж hаnd mаdе.

Швидко згадали, що мама давно мріяла про чорні шкіряні рукавички, сказано – зроблено, понишпоривши по квартирі, дуже швидко виявили практично невичерпне джерело чорної шкіри і почали кроїти.

Спочатку вирізали два силуети рук приблизно маминого розміру, потім зрозуміли, що потрібно було дати допуск на шов, інакше пальці виходили дуже вже вузькими. Швидко «набили руку» і, нарешті, вирізали чотири придатних для вживання половинки рукавичок …

Стали зшивати і з’ясувалося, що це не так вже й легко, скололи всі пальці, (а я навіть коліно) але до свята ще два дні – повинні встигнути …

На наступний ранок ми всією сім’єю виходили з дому: батьки на роботу, я в дитячий садочок, брат в школу. Тато в дверях пропустив маму вперед, а сам завмер …

У мами на спині шкіряного плаща, на тлі білої підкладки виднілося безліч вирізаних маленьких ручок з розчепіреними пальчиками …

(10 сторінок, нашого покарання, я як автор маю повне право пропустити)

Але ось настав вечір сьомого березня, так чи інакше завтра свято і ми з братом, як підприємливі чоловіки, зобов’язані були організувати, який-небудь ранковий сюрприз для матусі.

Тут вже довелося поламати голову, адже ми як сапери, один раз уже помилилися … Що ж таке нашій мамі має точно в господарстві має стати в нагоді? Під яку її справу, ми б могли підставити наші чоловічі плечі?

Еврика! Частка картоплі! Адже наша мама кожен день, прибігає з роботи, до ладу не переодягнувшись, одразу сідає чистити картоплю для вечері. Сказано зроблено: Ми з братом не спали майже всю ніч, але шикарний сюрприз до ранку був готовий.

З ранку прокинулися від неймовірного сміху батьків. Вони тримали одне одного, щоб не звалитися на підлогу. Наша стара чавунна ванна до країв було наповнена чищеною картоплею … (два великих мішки, між іншим.)

В цей день в меню у всіх наших сусідів по будинку була: картопля смажена, варена, пюре, картопля-фрі, картопля-пай – це такими стружечками, смажиться в каструлі в олії, картопляні пиріжки, картопляні оладки, картопляний рулет, запіканка, картопля тушкована з чорносливом, картопля тушкована з лавровим листом і з перцем, картопля відварна з кропом.

Словом, ми старалися. А ви які найбільш оригінальні подарунки отримували до свят?

You cannot copy content of this page