fbpx

“Мисливський” або “Кривавий” повний Місяць у жовтні: чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку 20 жовтня

Овен

Повний Місяць 20 жовтня стане для представників цього знаку відправною точкою, коли захочеться взяти ситуацію під контроль і керувати іншими людьми. Слідкуйте, щоб ваша поведінка не була занадто жорсткою – цього дня можна легко перегнути палицю. Також великий ризик конфліктів зі знайомими. Повний Місяць в жовтні дає знаки, як вирішити хвилюючу ситуацію – звертайте увагу на підказки.

Телець

20 жовтня Тельці особливо відчують себе незалежними. З’явиться можливість займатися тим, що подобається, не пояснюючи нічого нікому. Астрологи рекомендують дбайливіше ставитися до тих, хто залежить від вас – їх емоційний стан стабільністю не відрізняється в цей день.

Близнюки

Справи Близнюків і їх плани зрушаться з точки застою, вони нарешті побачать результати своєї діяльності. Не відразу, але рух буде. Крім того, повний Місяць – сприятливий період спілкування з близькими.

Рак

Представники водного знаку будуть змушені вирішувати проблеми, ситуації не складуться сприятливо, деякі люди можуть підвести. Можливі конфлікти з друзями або колегами, так що, потрібно постаратися контролювати свої емоції в цей день.

Лев

Харизматичні Леви виявляться в не найсильнішій позиції, авторитет похитнеться, через що самооцінка впаде. Не варто вирішувати суперечливі моменти сварками, краще почекати, поки обставини не зміняться. Можливо з’ясування стосунків і спілкування, але це не важливо. Важливо – берегти здоров’я.

Діва

Повний Місяць благоволить Дівам у вирішення фінансових питань. Не варто кидатися у вир з головою, ретельно збирайте інформацію і обмірковуйте кожен свій крок. Цілком можливий ризик нераціональних покупок і великих витрат. Люди, які заборгували вам грошей, можуть обіцяти, але не робити, так що, не довіряйте нікому.

Терези

Для Терезів 20 жовтня, а також кілька днів до і після – гарний час, щоб встановити свої правила і зрозуміти, на кого можна розраховувати. Потрібно постаратися знайти точку опори в особі сім’ї і близьких друзів – вони точно вас підтримають. Бажано зміцнювати старі зв’язки, а не зав’язувати нові.

Скорпіон

Складні взаємини і непорозуміння – те, з чим можуть зіткнутися представники знаку в ці дні. Ті, на кого можна розраховувати, раптом поведуть себе несподівано погано, а багато знайомих зажадають уваги. Розставити всі крапки над “і” можна за допомогою діалогу – варто постаратися почути людей і зрозуміти їх.

Стрілець

Повня подарує Стрільцям можливість самореалізації. Не бійтеся, сміливо починайте проекти, розвивайтеся в тому, що вам цікаво. Швидше за все, ви отримаєте підтримку від керівництва, а не від колег. Але це не повинно перешкодити вам йти до своєї мети.

Козеріг

День повного Місяця і доба до нього – найбільш небезпечний період. Представникам земного знаку доведеться діяти рішуче. Можливі словесні перепалки з вищестоящими людьми, які хочуть збити вас з пантелику або вибити грунт з-під ніг – не звертайте уваги, тільки так вийде досягти свого.

Водолій

Астрологи радять Водоліям не довіряти всім підряд – містичний Місяць впливає на свідомість оточуючих, вони стають не тільки балакучими, але і підступними. Якщо виникають конфлікти, постарайтеся зрозуміти мотив співрозмовника і дізнатися причини його поведінки, якщо не хочете, щоб ситуація повторилася.

Риби

Повний місяць змусить Риб задуматися про те, як вони заробляють гроші і куди їх витрачають. Деякі представники знака змушені будуть виправдовуватися за витрачені кошти перед партнером. Постарайтеся зробити так, щоб люди вам довіряли, інакше гармонійних взаємин не буде.

You cannot copy content of this page