На дні народженні племінника, ми були немов облиті пoмиями. Голову ламаємо, що купити і щоб соромно не було

В нашій сім’ї невеликий бюджет. Не скажу що прям бідуємо, але назвати нас заможними не можна. Працює тільки чоловік.

Його зарплата витрачається на нас трьох, в середньому виходить близько 8 тисяч. Іноді трохи більше. До всього виплачуємо іпотеку. У нашому невеликому містечку це вважається нормою. І ось, нещодавно моя зовиця запросила нас на день народження її сина. Джерело

Хлопцеві виповнюється п’ять років. Так би мовити «ювілей». У їхній родині досить високий дохід. Чоловік та жінка працюють. За словами чоловіка, заробляють вони близько 40 тисяч. Можуть собі дозволити відпочинок за кордоном пару раз на рік.

Машина і власне житло без обтяжень. Ось сиджу і ламаю голову: «Що подарувати?».

Ми не можемо собі дозволити витратити велику суму. Але і ганьбитися не хочеться. Особливо знаючи чоловіка зовиці. Зізнаюся, він не найкраща людина. Цинічний селюк, який все і завжди вимірює в грошовому еквіваленті. Щоразу, після зустрічі з ним залишається осад.

Може саме тому так гостро постало це питання. Минулого року ми подарували їх сину машинку на пульт-керуванні, ні, не маленьку, а такий добротний позашляховик майже затисячу.

І що Ви думаєте?!

Хлопчина зламав її за лічені хвилини. Ми дуже засмутилися. А його тато з усмішкою прокоментував: «Ну, а що ви хотіли від китайської нісенітниці?».

Читайте також: “Чекає її заможний чоловік і двійко дітей, але ще не час. Ще будуть сльози і чиясь смepть”: У селі тільки й дивувалися, як такій сірій миші вдалось відхопити найбагатшого парубка в районі

Потім дістав їх подарунок синові – величезний літак (не знаю, як називається), який літав в повітрі. Ми були немов облиті помиями.

Після цього випадку взагалі не хочеться до них йти, але треба. Принаймні, так говорить мій чоловік.

Бюджет у нас максимум тисяча. По-моєму це багато, але що зараз купиш на менші гроші