На кого чекають нові романтичні стосунки, а кому краще налаштуватися на роботу: гороскоп за картами Таро на 6 серпня

Овен

Карта дня “Смерть”. Прийшов час для змін. У стосунках подумайте над тим – для чого ви разом. А на роботі очікуйте на нові виклики.

Телець

Карта дня “Вісім пентаклів”. Попрацюйте на славу і результат не забариться. У стосунках оберіть ціль, щоб рухатися в одному напрямку. На роботі поміркуйте над новою справою.

Близнюки

Карта дня “Паж жезлів”. Рухайтеся і ви отримаєте винагороду. Проявіть більше вогню у стосунках. А у русі кар’єрними сходами не варто зупинятися.

Рак

Карта дня “Туз пентаклів”. Йдіть нога в ногу з щастям. У стосунках все складається якнайкраще. У роботі почувайтеся професіоналом.

Лев

Карта дня “Помірність”. Не варто переливати з пустого в порожнє. У коханні все тече, але так треба. Знайдіть точку опори на роботі.

Діва

Карта дня “Королева кубків”. Ви відкриті для нових стосунків. У коханні рухайтеся назустріч почуттям. Дійте активно на роботі.

Терези

Карта дня “Повішений”. Змініть ваше ставлення до буденних речей. У стосунках будуть нові випробування. А в кар’єрі очікуйте на значні зміни.

Скорпіон

Карта дня “Страшний суд”. Завжди пам’ятайте про наслідки своїх дій. У коханні може бути боляче. У русі кар’єрними сходами остерігайтеся недругів.

Стрілець

Карта дня “Десятка мечів”. На вас чекають тяжкі будні. У стосунках вам можуть зробити боляче. На роботі краще перепочити, щоб уникнути помилок.

Козеріг

Карта дня “Диявол”. Попереду – нові спокуси. У вас можуть з’явитися нові стосунки. На роботі краще не фліртувати з колегами.

Водолій

Карта дня “Місяць”. Приховане стане явним. У стосунках вам заважатимуть комплекси. А на роботі шукайте “підводні камені”.

Риби

Карта дня “Шістка жезлів”. Час налаштовуватися на перемоги. У коханні проявіть свою найкращу сторону. На роботі продемонструйте професіоналізм.