fbpx

На кожному вусі є 6 точок, пов’язаних з конкретними частинами вашого тіла

Знаючи, як правильно впливати на біологічно активні точки, можна навчитися приводити себе в порядок найпростішими засобами.

Ви здивуєтеся, який запас здоров’я зберігають у собі зовнішні і внутрішні органи вашого тіла! І цей запас можна вивільнити.

Існує цікавий і незвичайний спосіб управління енергією в тілі — рефлексологія. Придумали його китайці, багато тисяч років тому. Сьогодні ми покажемо, мабуть, найцікавішу частину цієї науки. Вам потрібна буде тільки прищепка і своє власне вухо!

Давайте за нас пояснить рефлексолог Хелен Чинь Луй:

На кожному вусі є 6 точок, пов’язаних з конкретними частинами вашого тіла. Затисніть їх прищепкою — і тут же відчуєте прилив енергії і здоров’я!

1. Вершина вуха

Вершина вуха безпосередньо пов’язана зі спиною і плечима.

Натискаючи на цю точку протягом 1 хвилини кожен день, ви зможете послабити напруження в цих місцях. Особливо актуально для людей, що ведуть сидячий спосіб життя.

2. Верх вушного вигину

Ця точка вуха пов’язана з внутрішніми органами — з кожним по чуть-чуть.

Тому, якщо ви відчуваєте внутрішній дискомфорт, незрозумілу втому і нездоров’я, просто приєднайте прищепку на це місце. Вам вже через 20 секунд стане легше (Не забудьте звернутися до лікаря, щоб виявити першопричину дискомфорту).

3. Верхня середина вуха

Ця частина вуха пов’язана з суглобами. Натисніть на цю точку, щоб зняти біль і втому суглобів після довгого сидіння за комп’ютером.

4. Нижня серединна частина вуха

Натискання на нижню середину вуха принесе полегшення носа і горла. Це дуже зручно, коли хочеш виспатися, але не можеш через забитого носа.

5. Над мочкою

Точка над мочкою вуха пов’язана з травленням.

Причепивши туди прищепку, ви полегшите біль у животі і кишечнику.

Можна також користуватися цим трюком як профілактичним засобом.

6. Мочка

Ця точка пов’язана з серцем і головою. Натискайте на мочку, щоб підтримувати здоров’я серця, а також знімати мiгрені і гoловні бoлі.

Читайте також:Щоби очі не хворіли: офтальмолог назвала найпоширеніші помилки своїх пацієнтів

Джерело.

You cannot copy content of this page