fbpx

На побачення вона не прийшла. Яке ж було його здивування, коли він побачив повідомлення. Настя написала: “Я заздалегідь прийшла на місце. Коли ти підійшов, я була приголомшена. Пом’ятий піджак не за розміром. Старе взуття. Немите волосся. Якщо чесно, я не можу уявити, щоб я з тобою зустрічалася”

Костя працював інженером, у нього була своя невелика контора, яка займалася відеоспостереженням. Життя минало зазвичай, як у всіх – то були гроші, то не було. То в кредити залазив, то виплачував нарешті борги.

Все було б непогано, але Кості було важко якось одному. Дочка від минулого шлюбу, з колишньою дружиною відносини так собі, і йому хотілося знайти рідну душу.

Дівчину, яка б його розуміла, базікала з ним. Нехай навіть не така розумна, як він, не страшно, все-таки він чоловік.

Я добре знав Костю, вимог у нього до жінки було небагато. Щоб симпатична, усміхнена, сміхотлива, ну і без закидонів пафосних начебто «веди мене в дорогий ресторан».

Інженер сидів на сайтах знайомств, але не особливо вдало. То знаходив якісь зухвалих дам, які відразу завалювали його питаннями як на співбесідах, то тихонь, яких не витягнеш з дому. Але в один день йому пощастило: зав’язалося цікаве знайомство з дівчиною, яка представилася Настею.

Вона Кості дуже сподобалася. Книги, гумор, навіть в плані подорожей вони сходилися – їм обом хотілося якось з’їздити покататися по Дніпру, подивитися на природу країни.

Вони домовилися про побачення. Костя навіть одягнув свій піджак, але вирішив, що квіти купувати не буде. Він хвилювався.

У призначену годину Настя не прийшла. Він чекав 10 хвилин, 15, 20, 40 … вона не з’явилася і навіть не написала йому смс. На дзвінки не відповіла. Костя звичайно засмутився і розсердився, але навіть трохи порадів. Все-таки він сам боявся побачень.

Яке ж було його здивування, коли він побачив повідомлення від Насті на сайті. Вона написала йому:

“Я заздалегідь прийшла на місце і сіла далеко на лавку, щоб ти мене не бачив, а я тебе бачила. Коли ти прийшов … я була приголомшена тим, як ти одягнений. Пом’ятий піджак не за розміром. Старе взуття. Немите волосся. Якщо чесно, я не можу уявити, щоб я з тобою зустрічалася або навіть просто пішла кудись в кафе. Мене просто засміють. Я так не можу.

Кості стало дуже боляче. Він сидів хвилин десять і незрячим поглядом дивився в монітор. Він ніколи не замислювався про те, що зовнішній вигляд так сильно впливає. Те, що вона говорила, було правдою. Але йому чомусь було плювати. До цього моменту. Тоді він зрозумів, що треба щось в житті міняти. Прямо зараз.

You cannot copy content of this page