fbpx
Життя

На порозі стояв брат! Досі не можу зрозуміти, як події з найближчого майбутнього я побачила у своєму сні

Був осінній холодний вечір. Настав той період, коли опалення ще не включили, а на вулиці різко похолоднішало. Лише розпочався жовтень.

Я прийшла додому з роботи. Щоб зігрітися, випила чашку гарячого чаю. Затишно вмостилася на дивані, укуталась у плед, увімкнула телевізор. Мої ще не прийшли.

Чоловік мав забрати сина із садка. Обід у мене був готовий, його залишалося лише підігріти. Тож близько півгодини у мене було. Після чаю швидко зігрілася.

І так мені було добре на дивані, але хтось подзвонив у двері. Думаю, ось і посиділа. У кожного з нас були ключі, і ми зазвичай не дзвонили зайвий раз, а просто відчиняли двері своїм ключем.

Але ніхто ключем двері не відчиняв, а наполегливо дзвонив. Засмучена, що мене витягли з-під теплого пледу, я пішла відчиняти двері.

Відкрила, а там стоїть мій брат. Він із сім’єю жив у іншому місті, але часто бував у відрядженнях у нашому місті, і, звичайно, зупинявся у нас.

Брат дуже любив мого сина, тобто свого племінника, і завжди привозив йому подарунки. І всім нам теж щось привозив. А ще він був веселун.

Після обіймів брат роздягнувся, перевзувся в капці і пішов мити руки. Я вирушила на кухню. Потім братик почав діставати з сумки подарунки.

Нам усім він привіз повний пакет всяких смаколиків, а для племінника – гарну міцну машинку та набір фломастерів. Я запропонувала сховати, і віддати сину після того, як він повечеряє.

Їв він погано, просто спав над тарілкою. А тут такий стимул! Тільки ми про це поговорили, я почула, що хтось дзвонить у двері. Ми вирішили, що це повернулися мої домочадці. І в цей час… я прокинулася.

Як і раніше, згорнувшись клубочком, я лежала на дивані під пледом. Так, приємний сон мені наснився. Але дзвінок у двері був справжній, і потрібно було відкривати двері.

На порозі стояв брат! Я струснула головою: це сон чи реальність? Брат зайшов, а далі все відбувалося, як у моєму сні.

Я почала розповідати йому про свій сон, але брат засміявся і сказав, що він ось наяву, а не уві сні. А якщо я йому не вірю, він може мене вщипнути.

Поки ми розмовляли, прийшов чоловік із сином, а потім і мама. Я намагалася розповісти їм, який сон наснився перед приходом брата, але мене ніхто не слухав.

Тоді я засмутилась що мені ніхто не вірить,  і сказала, що уві сні брат відкрив сумку, а там були подарунки. Сказала про смаколики, іграшкову машинку та фломастери. Брат відкрив сумку. І все це там було.

Всі замовкли й дивилися одне на одного. Тепер усі повірили, що мені справді цей сон наснився.

Але я не розумію, як таке могло статися?

Досі не можу зрозуміти, як події з найближчого майбутнього я побачила у своєму сні.

You cannot copy content of this page