На представників цих знаків Зодіаку, на думку відомого астролога, чекає розставання з другою половинкою та складний вибір у 2022 році

Для когось це буде час для початку нових стосунків, а для когось усе буде навпаки. Відомий астролог назвав три знаки Зодіаку, на яких чекає розставання у 2022 році.

Наступні місяці можуть бути болючими для них, і зрештою вони розірвуть свої стосунки.

Діви

Новий рік принесе значні зміни представникам цього знаку Зодіаку. Якщо партнер не може слідувати за ними та пристосовуватися до них, ці стосунки можуть довго не продовжитись. Діва зрозуміє, що їй більше не по дорозі з її другою половинкою, і дійде висновку, що ці стосунки лише обмежують чи тягнуть її вниз.

Якщо вам все ж таки важливі стосунки, ви можете їх зберегти. У цьому випадку астролог радить правильно розставити свої пріоритети та не приймати поспішних рішень.

Можливо, вам варто подивитися на те, що відбувається під іншим кутом, і більш м’яко ставитися до свого партнера. Адже якщо ви зможете разом пройти через цю кризу, ваші стосунки стануть набагато міцнішими.

Також пам’ятайте, що будь-яке рішення, яке ви приймете в цей період, буде вірним і всі зміни принесуть вам користь.

Терези

Цього року представники знаку нарешті знімуть рожеві окуляри та зіткнуться з реальністю. Вони побачать свого партнера зовсім в іншому світлі та дізнаються про його недоліки. У цей період вони мають виявити велику рішучість у подоланні перешкод і життєвих поворотів. Якщо Терези вважають, що партнер їх недостойний, ці стосунки однозначно варто закінчувати.

Астролог каже, що Терезам не варто засмучуватися через цю ситуацію. Адже руйнується лише те, що немає міцної основи. Представникам знаку, навпаки, треба радіти тому, що на них чекає новий етап у житті, який скоро принесе їм багато радості та щастя.

Скорпіони

Скорпіона може залишити партнер у 2022 році, якщо той без залишку віддаватиметься стосункам і не приділятиме часу та уваги собі. І хоча вже давно було багато ознак того, що ці стосунки знаходяться на межі краху, для Скорпіона це буде великим сюрпризом та неймовірним ударом. Йому буде важко прийти до тями після чогось подібного, причому спочатку він взагалі не зможе повірити в розлучення.

Тільки через кілька місяців він зрозуміє, що його світ зовсім не звалився. Навпаки, йому дали новий шанс побудувати кращі та щасливі стосунки, не роблячи колишніх помилок.