fbpx

На роботі ми завжди по-доброму заздрили Риті, що в неї чоловік такий уважний і кохає її. А виявилося, що все зовсім по-іншому. Ми не могли повірити, що такий зразковий люблячий чоловік міг таке робити

Зворотний бік сімейного життя

Я впевнена, що кохання не триває все життя, навіть якщо чоловік і жінка прожили разом до самої старості.

Їх пов’язує звичка, діти, нажите майно, яке не хочеться ділити, або, можливо, якісь спільні інтереси та захоплення. Але кохання не триває довго.

Я зробила такий висновок не лише з власного життя, а й із сімейних стосунків своїх подруг та знайомих. На роботі ми завжди по-доброму заздрили Риті, що в неї чоловік такий уважний і кохає її.

І на роботу підвозить, і з роботи забирає, за покупками також завжди разом.

Вона мовчала і трохи посміхалася, слухаючи нас. Але одного разу, коли кожна з нас скаржилася на чоловіка, і казали, що добре хоч комусь пощастило вдало вийти заміж.

Рита мовчки розстебнула кофтинку і показала що під нею.

Ми не могли повірити, що такий зразковий люблячий чоловік міг таке робити. Виявилося, що він страшенно ревнивий і це пояснювало те, що вони постійно разом.

Він не давав їй кроку ступити одній. Після роботи вдома завжди допитував, де була і з ким спілкувалася.

Колектив у нас жіночий і ревнувати її просто нема до кого, але він все одно знаходив для цього привід.

На наше запитання, чому вона не розлучилася з ним досі, вона сказала, що облаштована квартира, майже добудована дача, як все це ділити.

Тим більше, що до дітей він ставиться добре. Та й її любить, дарує подарунки, допомагає по дому. У моєї подруги чоловік щовихідних їздить на рибалку з друзями, відпочивати після робочого тижня.

Вона вихідні проводить на кухні, з дітьми та уроками, за пранням та прибиранням. До його приїзду обов’язково, щоби все було зроблено, бо він не любить, коли при ньому вона зайнята.

Я не хочу сказати, що всі чоловіки погані. Просто я не зустрічала людей, які прожили понад двадцять років, зберегли кохання. Зовні все нормально, а кожен має свої проблеми.

Хтось терпить через дітей, хтось через гроші та майно.

Комусь заважає громадська думка розлучитися та розпочати нове життя.

І ми всі заручники обставин, і чоловіки з нами, і ми з ними.

You cannot copy content of this page