fbpx

На саме Різдво поїхала в гості до рідної сестри, лише відкрила двері, а вона як розплакалась на порозі. Неочікувала я такого гостювання

На Різдво віришила поїхати в гості до рідної сестри. Років 5 у неї не була дома. Довго готувалася, збиралася, з теплом та повагою їхала. З добрими думками. Рідна сестра все ж таки.

Їхала автобусом 4 години. Тільки зайшла до хати, не встигла роздягнутися, а сестра розплакалась.

Відчула її напругу, хвилювання, боялася спитати, що сталося, адже по телефону ні слова не казала поганого.

Питаю, що сталося? Різдво…що сталося на саме Різдво, вчора ж ти наче весела була.

А сестра мені відповідає, що розлучатися надумала.

Тільки вийшла з декрету, їй 38, ще не знайшла роботу, вічно в сім’ї якісь проблеми з чоловіком розгрібали, а тепер ще й розлучаються.

Мені дуже прикро за сестру. Шкода, що розлучаються.

Не так я планувала погостювати у неї. Прийшлося звісно підтримати та заспокоїти.

Кажу їй, не переживай, я тебе не залишу одну. Щось придумаємо.

Як ви думаєте, чому розлучається з чоловіком?

Стандартно. Знайшов іншу. Молоду. Пошиирена проблема у сім’ї. Проблема в тому, що коли виникає проблема у сімї, чоловіки латають цю дирку іншими. Що призводить до ще більших питань  і до розпаду самого шлюбу.

Такі чоловіки слабкі, і в корінні діють не правильно. Проблеми у шлюбі потрібно проговорювати та вирішувати, а не шукати на стороні хто розрадить, погладить, похвалить, покличе, нагодує.

І байдуже, що він одружений, що у шлюбі дитина, Молодим, мені здається зараз байдуже на все. Лиш би гроші давав. Купуються та продаються.

А цінности які? Найперше потрібно мати гідність свою.

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page