fbpx
Гороскоп

На три знаки чекають “підводні камені” у Травні, астрологи пояснюють це транзитом Сатурна у Рибах

Травень принесе не тільки радість та позитив, для деяких знаків Зодіаку цей період буде сповнений підводних каменів. Останній місяць весни пройде під енергіями напруги, непорозумінь та перешкод.

Не варто починати проекти, підписувати важливі документи або приймати рішення, що впливають на довгострокове майбутнє.

та сонячним затемненням у Овні.

Але варто намагатися тримати себе в руках.

Близнюки

На жаль, травень може принести вам порцію не дуже добрих новин. Цей період ознаменує тяжкі роздуми та складні рішення. Ви відчуєте багато негативу та розчарувань.

Ймовірні також зради, наслідком яких стане депресивний стан. Всі буквально навкруг вважатимуть вас похмурими і примхливими.

У травні вам не потрібно бігти і поспішати. Знайдіть час для себе, проведіть день у ліжку, подумайте, відпочиньте.

Знаєте загальновідому фразу про найтемнішу ніч перед світанком? Це саме ваш випадок. Не потрібно втрачати віру в себе. Невдовзі ситуація налагодиться, потрібно тільки почекати.

Діва

Для Дів настане період вибору. Потрібно буде відшукати баланс між роботою та особистим життям. Якщо ви певний час приділяли увагу лише кар’єрі, це могло негативно відобразитися на ваших стосунках з рідними.

До 16 травня  ви у всіх сферах життя ви відчуєте напругу, але зараз не час для зневіри. Погляньте на всі випробування, як на можливості для росту та розвитку. Зірки радять бути впевненими та наполегливими.

Водолій

Транзит Сатурна принесе Водоліям труднощі у кар’єрі. Але не все так просто – негаразди на роботі можуть зробити вас  роздратованими, що, в свою чергу, вплине на особисте життя.

Астрологи радять не впадати у відчай.  Рішення завжди можна знайти.

Спробуйте запобігти конфліктам із близькими, приділяючи їм достатньо часу та розуміючи їхню точку зору.

А у питаннях кар’єри з часом все налагодиться.

You cannot copy content of this page