fbpx

На ці дні не плануйте нічого важливого. Гороскоп на 26-27 червня: у Раків виникнуть труднощі

Овен

Знайдіть у собі сили подолати внутрішні конфлікти, та свої емоції. Можуть виникати розбіжності із близькими, проте значними вони навряд чи будуть. Не виключені з’ясування відносин із друзями.

Телець

Не втрачайте наполегливості та самовладання, адже завдяки їм ви зможете пом’якшити негативні характеристики дня. Намагайтеся знайти компроміс у відносинах із діловими партнерами, проте краще відкласти прийняття важливих рішень на більш сприятливий час.

Близнюки

На цей день краще не планувати нічого важливого. Вам важко зосередитись, не завжди вдається вибрати правильну лінію поведінки. Багато представників знаку судять про людей надто поспішно, приділяють увагу тим, хто зовсім його не заслуговує. Можливі фінансові втрати.

Рак

Хоча на шляху виникають труднощі, ви домагаєтеся того, чого прагнете. Допомагає в цьому не тільки наполегливість, а й інтуїція — саме завдяки ній ви опиняєтеся у потрібний час у потрібному місці. Можливі незначні грошові надходження, які будуть дуже своєчасними.

Лев

На ділових зустрічах ви почуваєтеся дуже комфортно, вправно направляєте діалог у потрібне русло і легко домагаєтеся свого. Вітається самостійність у прийнятті рішень щодо фінансів та майна. Можливо укладання угод, які оточуючим здадуться невигідними і навіть дурними, але вам принесуть чималий прибуток.

Діва

Цей день принесе важливі перемоги, якщо ви зосередитеся на чомусь одному і не кидатиметеся з однієї крайності до іншої. На вас чекають зустрічі з цікавими людьми, багатообіцяючі знайомства. Коло ділового спілкування швидко розширюється, але цим справа не обмежується – можливі і захоплюючі романтичні історії.

Терези

Успіхи можливі, але розраховувати на те, що важливі перемоги будуть легкими, на жаль, не доводиться. Тож готуйтеся багато працювати, виконувати не лише свої, а й чужі обов’язки. Можливість показати себе та завоювати симпатії оточуючих представиться у другій половині дня.

Скорпіон

Хоча ви працюєте значно більше звичайного, успіхи ваші скромні. Це здається особливо прикро, коли ви починаєте порівнювати їх із досягненнями тих, хто явно не перетруджується. Не варто цього дня проводити важливі переговори, особливо з тими, з ким ви раніше не мали справи. Усі витрати та покупки краще відкласти до другої половини дня.

Стрілець

День навряд чи буде пов’язаний із значними подіями та кардинальними змінами. Він проходить спокійно та легко, дозволяючи представникам знаку відпочити, відновити сили, приємно провести час у гарній компанії. Грошові надходження малоймовірні, але й серйозні витрати Стрільцям не загрожують, тож про фінанси можна не турбуватися.

Козеріг

Цей день приносить багато розмов. Спілкування може бути як приємним, так і дратівливим: все залежить від того, чи вдасться знайти тему для обговорення, яка, з одного боку, цікавила б усіх, а з іншого – ні для кого не була болючою. Чому цим маєте займатися саме ви? Тому що більше ніхто не наділений тактовністю, дипломатичністю та соціальною інтуїцією такою мірою.

Водолій

Потрібна обережність у першій половині дня. У цей час вам буде важко порозумітися з оточуючими: ви надто підозрілі та недовірливі, люди це відчувають. Достатньо будь-якого непорозуміння, щоб ви втратили душевну рівновагу, часом вас охоплює таке хвилювання, що ви просто не можете займатися справами.

Риби

Не варто розраховувати на легкі успіхи та перемоги, куди вища ймовірність труднощів, непорозумінь та проблем. Багато риб просто не знаходять у собі сил протистояти їх впливу. Вас дуже легко загнати в пастку, і недоброзичливці користуються цим.

You cannot copy content of this page