На все своє життя. Цим знакам випала велика можливість цієї весни зустріти свою другу половину

Овен

Поки навесні Юпітер перебуватиме в Рибах, представники цього знаку Зодіаку можуть розраховувати на те, що їхні найпотаємніші бажання у сфері кохання, стосунків, шлюбу виповняться якнайкраще.

Близнюки

Представники цього знаку зіштовхнуться із побутовими питаннями. Настав час вашій парі обзаводитися власним гніздечком і облаштовувати його. Якщо побутові питання створюють сильну напругу в парі, то запросіть гостей і нагодуйте їх чимось смачненьким. Створюючи спільними зусиллями затишок для приходу гостей, ви зможете знайти компроміс у багатьох питаннях.

Діва

Для діви кращою сферою, де вони можуть завести собі знайомства, буде щось пов’язане зі здоровим способом життя та спортом. Вже в березні є шанс зустріти партнера та будувати спільні плани на травневі свята. Ранкові пробіжки в парку або йога у вихідні – це не тільки корисне проведення часу, але і можливість придивитися до майбутнього обранця.

Стрілець

У березні обов’язково вирушайте на фотосесію – ваші красиві знімки обов’язково привернуть увагу. У парах можуть виникнути недомовки та розбіжності, але все швидко вирішиться само собою. У травні парам потрібно вирушити у нове місце, де вони ніколи не були. Це допоможе вам зблизитися і відкрити щось нове одне в одному.

Водолій

Для Водоліїв головне — мати чіткий план на сферу відносин: запланувати спільну відпустку, вихідні на відокремленому місці, придбання приємних подарунків та сюрпризи. Навіть якщо ви поки що в пошуку, напишіть список місць, де б ви хотіли побувати з новим знайомим.