fbpx
Гороскоп

Не варто пов’язувати життя з цими чоловіками, які, на думку астрологів не здатні стати сімейними

Близнюки

Це лідери по брехунам і зрадникам. Через свого природного непостійності Близнюк вранці буде цілувати пісок, по якому ти ходила, а ввечері не стане відповідати на твої дзвінки та повідомлення. Навіть після тривалих хороших відносин чоловік Близнюк може грюкнути дверима і зникнути з твого життя.

Завойовуючи, представники даного знаку Зодіаку співають солодше солов’я, а після вдалої облоги, вони будуть звиватися краще вужа на сковорідці, намагаючись піти від відповідальності за свої обіцянки.

Стрілець

Сім’ю Стрільці не звикли ставити на перше місце, в пріоритеті у них самореалізація, захоплення і друзі. Зірки їх нагородили мінливої ​​натурою. Цей факт їм відомий, а тому Стрільцям вкрай складно нав’язати зайві зобов’язання, від них вони швидко втікають. Міцна сім’я не може бути без повної віддачі двох партнерів. Стрільці цього не забезпечать, вони зайняті своїми справами, адже стільки в світі незвіданого, яка там сім’я!

Риби

До основних чинників серйозних відносин належить зрілість і вміння йти на компроміс. З чим у чоловіків Риб великі негаразди. Також вийшла незрозумілість з постійністю почуттів. До того ж вони примхливі і максимально егоїстичні, немов маленькі діти.

І вишенька на торті – накал емоцій, натиск яких витримає далеко не кожна жінка. До того ж Риби, помітивши, що події розгортаються не за їхнім сценарієм, просто розвертаються і розчиняються в тумані.

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page