fbpx
Гороскоп

Наближається складний період – астролог

Астролог Ольга Медвецька розповіла, що на нас чекають дві астрологічно важливі події, два затемнення – сонячне 30 квітня й місячне 16 травня.

Як написала вона на своїй сторінці в Instagram, це буде початок чогось нового. Медвецька наголосила, що період між затемненнями це завжди непросто, турбулентно і доленосно.

“Ще один момент – сонячне затемнення буде проходити у з‘єднанні із планетою несподіванок, революцій і незалежності – Ураном. Тобто це будуть нові принципово важливі події (скажімо навіть – доленосні, адже на затемнення випадковостей не буває), до того ж, непередбачувані, неочікувані, які практично неможливо спрогнозувати. Події, продиктовані затемненнями, можуть розвиватися за місяць до і після самого затемнення”, – прогнозує астролог.

За її словами, події, спричинені цим затемненням, стосуватимуться становлення України, заявлення про себе у світі, вміння показати себе.

“Зірки підказують, що нам буде дуже нелегко, але ми будемо надзвичайно сильними, навіть незламними”, – підсумувала астроексперт.

You cannot copy content of this page