Наче на одній хвилі. Знаки Зодіаку які з високою здатністю відчувають емоції інших людей

Овен

Овни цілком обділені здатністю до емпатії. Вони настільки зосереджені на собі, що помічають стан оточуючих тільки після того, як на нього зовсім недвозначно вкажуть.

Дуже очевидна егоїстичність представників цього знаку не дозволяє їм занурюватися в чужий настрій, вони починають співпереживати виключно після розповідей про те, що відбувається з іншою людиною і що вона при цьому відчуває, але й у цьому випадку її емоції їм не передаються.

Рак

Раки моментально ловлять чужий поганий настрій, пропускають його через себе, роблять висновки і починають діяти: якщо вони в змозі виправити ситуацію, якось допомогти, то виправляють і допомагають, а якщо ні, то намагаються швидше згорнути спілкування, тому що чудово усвідомлюють, що тривалий контакт з тим, у кого зараз все не дуже добре, повернеться для них виникненням власних неприємностей подібного характеру.

Терези

Терези — несвідомі емпати, а тому їхній настрій коливається в залежності від того, що в даний конкретний момент відчувають оточуючі, і часто це створює масу проблем, тому що якщо навколо багато людей з різним цікавим станом, то представників цього знаку просто рве на частини від суперечливих відчуттів.

Водолій

Водолії мають усвідомлену емпатію, при цьому далеко не завжди нею користуються. Вони намагаються фільтрувати чужі емоції та переживання: якісь пропускають через себе і переробляють отриману за допомогою відчуттів інформацію, а з якими свідомо вважають за краще не стикатися.